Pajūrio naujienos
Help
2024 Liepa
Pi18152229
An29162330
Tr310172431
Ke4111825
Pe5121926
Še6132027
Se7142128
Apklausa

Klaipėdos regione pasirodė netikrų pinigų: ar sugebėtumėte juos atskirti?

Taip
Ne
Neturiu nuomonės
Komentarų topas

Vida ŠILGALIENĖ:

– Taip, domėjausi. Reklamos per televiziją apie šiuos rinkimus gal ir mažokai buvo, bet man jos užteko. Turiu išsirinkusi savo kandidatą. Kiek įmanoma, peržiūrėjau debatus, per kitus informacinius kanalus irgi žiūrėjau. Nesu labai patenkinta šių kandidatų darbais, bet iš visų blogybių vieną kažką reikia išsirinkti.

Sigitas DIMA:

– Turiu išsirinkęs savo kandidatą, už kurį turbūt ir balsuosiu. Jie ten atstovauja Lietuvai, bet manau, kad jų ten per mažas procentas ir per mažai galimybių, kad kažką pakeistų, bet, kad Europos Parlamente mes turime savo atstovus, tai gerai. Reikia turėti ten savo šalies atstovus, tik norisi, kad jie darbą dirbtų – ne savo reikalus tvarkytųsi, o žmonių.

Vida GRIGALAUSKIENĖ:

– Domėjausi, jau seniai turiu savo kandidatą. Nuo seno balsuoju už tą žmogų, nes man jis patinka. Iš europarlamentarų man norėtųsi daugiau žmogiškumo, pagalbos paprastam žmogui, kad būtų mažiau biurokratijos. Kad paprasčiau būtų verstis nedideliuose versluose, kad gamybos šalyje daugiau būtų. Per daug draudimų dabar visur.

Bronius MEŠKYS:

– Nelabai domėjausi – labiau paviršutiniškai. Nepasitikiu reklama – labiau pasitikėčiau tų žmonių darbais. Jei eisiu balsuoti, tai žinau, už ką balsuosiu, ir tam žingsniui jokios reklamos man nepadarytų įtakos. Norisi, kad tie europarlamentarų darbai labiau jaustųsi paprastam Lietuvos žmogui, nes dabar nepasakyčiau, kad taip yra.

Kalbino Jurga BRAUKYLIENĖ, fotografavo Darius ŠYPALIS


Visos teisės saugomos. © 2006-2017 UAB 'Pajūrio naujienos'. Atsakomybės apribojimas. pingvinas