Pajūrio naujienos
Help
2024 Liepa
Pi18152229
An29162330
Tr310172431
Ke4111825
Pe5121926
Še6132027
Se7142128
Apklausa

Ar tikslinga buvo vėl riboti automobilių stovėjimo laiką Rotušės aikštėje Kretingoje?

Taip
Ne
Neturiu nuomonės
Komentarų topas

Interjero tendencijos keičiasi kasmet. Tai, kas buvo madinga prieš 20 metų, šiandien stipriai pasikeitė. Tad įrenginėjant naują būstą ir siekiant sukurti šiuolaikinį virtuvės interjerą, svarbu atsižvelgti į vyraujančias tendencijas, kurios, tikėtina, liks dar ilgam. Tad šiame straipsnyje pasidalinsime naudingomis įžvalgomis, leisiančiomis įrengti ne tik madingas, bet ir funkcionalias virtuvės ir valgomojo erdves. Tokias, kurias lengva pritaikyti ir keisti pagal savo kintančius poreikius ir skonį.

Minimalaus stiliaus išlaikymas

Kurdami virtuvės komplektus ekspertai pastebi, kad vis dažniau pasirenkamas minimalistinis stilius, spintelių ir stalčių atidarymas be rankenėlių. Tai itin modernus ir estetiškas sprendimas, leidžiantis lengvai nuvalyti nešvarumus. Daug dėmesio skiriama pagrindiniams baldams – kokybiškam valgomojo stalui ir kėdėms. Virtuvėse vis mažiau bereikalingų dekoracijų – jomis tampa kokybiški akcentai, pavyzdžiui, keramikinis vaisių dubuo ar išskirtinio dizaino sieninis laikrodis.

Subtilūs ir stilingi kontrastai

Galvojant apie valgomojo zonos įrengimą, į šalį vertėtų nustumti vienodus stalo ir kėdžių komplektus. Specialistai teigia, kad kiekvienas gali sukurti stilingą, unikalų ir patrauklų valgomojo interjerą, derinant skirtingus stilius, formas ir spalvas tarp stalo ir kėdžių.

Vienas lengviausių būdų – derinti vienodo stiliaus, tačiau skirtingų spalvų ir raštų baldus. Pavyzdžiui, prie šviesaus medinio stalo puikiai dera rausvos, šviesiai ir tamsiai pilkos virtuvės kėdės. Jeigu stalas yra stačiakampio formos, tuomet iš vienos ilgesnės stalo pusės galima pastatyti dvi šviesias kėdes, o iš kitos – patogų valgomojo suoliuką.

Sumaniai išnaudojama erdvė

Pastebima, kad taupydami erdvę naujakuriai arba atnaujinantys būstą vis dažniau stengiasi kuo efektyviau išnaudoti turimą plotą. Dėl to šiai dienai virtuviniai baldai projektuojami iki pat lubų. Tokiu būdu atsiranda daugiau erdvės daiktams susidėti, o tai leidžia lengviau palaikyti tvarką namuose. Lygiai taip pat vis populiaresni tampa daugiafunkciai baldai, pavyzdžiui, transformuojami stalai.

Palikdami daugiau erdvės ir rinkdamiesi sumanų daiktų sandėliavimą, pasiliekate daugiau vietos ir pokyčiams. Apskritai, taip kuriamas ilgaamžis pagrindas, kuriame pakanka pakeisti kelias stilingas detales, ir interjeras išlieka aktualus net ir su laiku besikeičiant tendencijoms.

Akivaizdu, vis labiau populiarėjantis minimalizmas skatina rinktis sumanius sprendimus, ne tik kuriančius stilingas erdves, bet palengvinančius kasdienybę. Svarbiausia rinktis kokybiškus baldus, kurie pasižymėtų ne tik dizaino įvairove, bet ir patvarumu. Daugiausia dėmesio verta skirti kokybiškam šios erdvės pagrindui, o visa kita galėsite lengvai kurti ir keisti detalėmis.


Visos teisės saugomos. © 2006-2017 UAB 'Pajūrio naujienos'. Atsakomybės apribojimas. pingvinas