Pe4111825
Še5121926
Se6132027

Ar reikėtų tikrinti kandidatų į Seimą kompetencijas, sveikatą?

Lietuvos futbolo federacijos I lygoje žaidžianti Kretingos „Minija“ Vilniuje su FK „Riteriai“ sužaidė lygiosiomis ir pratęsė lygiųjų seriją, o namų aikštėje Kretingos centriniame stadione pagaliau iškovojo pergalę.

Rungtynės sostinėje prasidėjo pavojingu šeimininkų smūgiu 13-ą min., bet kamuolys skriejo virš vartų. Įpusėjus I kėliniui prasidėjo liūtis su ledėkais, 37-ą min. savo momentą turėjo ir „Minija“, bet Nark Junior smūgis nuo 16 m nesukėlė problemų varžovų vartininkui.

41-ą min. „Riteriai“ surengė pavojingą ataką ir atidarė rungtynių įvarčių sąskaitą, kai Nojus Petkus uždarė puikų komandos draugo perdavimą. 56-ą min. varžovams pavyko padvigubinti savo persvarą, kai Deimantas Rimpa iš 20 m atliko puikų smūgį ir nepaliko vilčių mūsų vartininkui Rostyslav’ui Bielov’ui. 75-ą min. „Minija“ turėjo gerą progą sušvelninti skirtumą – po puikaus perdavimo iš dešiniojo krašto Pierre Okende galva bandė nukreipti kamuolį į vartus ir šis skriejo visiškai šalia virpsto. Vos po minutės iš kairiojo krašto N. Junior atliko puikų perdavimą tam pačiam P. Okende, kuris šį kartą jau pasiuntė kamuolį į vartus, skirtumą sušvelnindamas 1:2. Prieš tai šis legionierius atstovavo būtent „Riterių“ komandai. 77-ą min. Bekaye Diawara atliko dar vieną perdavimą iš kairiojo krašto, Kohei Yoshida smūgiavo į vartus, vartininkas atrėmė pirmą smūgį, bet po to legionierius iš Japonijos pirmasis suskubo prie kamuolio ir išlygino rezultatą – 2:2. 79-ą min. šeimininkai turėjo auksinę galimybę nukreipti kamuolį į vartus, bet to padaryti nepavyko. 83-ią min. varžovai turėjo dar du bandymus, bet tuose epizoduose patikimai sužaidė vartininkas R. Bielov’as. Baigiantis susitikimui varžovų gynėjas sužaidė ranka baudos aikštelėje ir, nors svečiai prašė 11 m baudinio, teisėjas nusprendė, kad pažeidimo nebuvo. Paskutinę pridėto laiko minutę K. Yoshida dar atliko pavojingą smūgį, bet vartininkui pavyko jį atremti ir teko tenkintis lygiosiomis – tai buvo jau aštuntos lygiosios paeiliui, įskaitant ir Lietuov futbolo taurės rungtynes su Marijampolės „Sūduva“.

Kretingos „Minija“: Rostylav’as Bielov’as, Ernestas Mockus (kapitonas), Deividas Šiuša, Vilius Kazlauskas, Matas Keblys, Deividas Pipiras, Tobi Sabitu, Nark Junior, Kohei Yoshida, Bekaye Diawara, Leonardo Glugovskis (68 min. Leonardo Glugovskis), Pierre Okende.

Birželio 1 d. Kretingos „Minija“ namų aikštėje priėmė Kauno „Hegelmann B“ komandą ir ją po permainingos kovos palaužė rezultatu 3:2, taip įsirašydama 3 taškus į turnyro lentelę.

Šeimininkai aktyviai pradėjo rungtynes ir jau 2-ą min. puolėjas P. Okende turėjo puikią galimybę pelnyti įvartį, bet kamuolys skriejo virš vartų. 27-ą min. „Minija“ sukūrė dar vieną pavojingą ataką, bet L. Glugovskis pagailėjo perdavimo komandos draugams, o jo paties smūgis tarp dviejų varžovų nepavyko.

Kretingos „Minija“: Rostylav’as Bielov’as, Vilius Kazlauskas (kapitonas), Matas Keblys, Mantas Gedutis, Deividas Pipiras, Tobi Sabitu, Nark Junior, Okende, Bekaye Diawara, Gabriel Glugovskis Leonardo Glugovskis (90 min. Simonas Galdikas), Pierre Okende (81 min. Kohei Yoshida).

Po XII turo Kretingos „Minija“, surinkusi 14 taškų, dalinasi IX–XI v. turnyro lentelėje.

Artimiausias rungtynes „Minija“ žais birželio 9 d. 14 val. išvykoje su Gargždų „Banga B“.