Pajūrio naujienos
Help
2024 Liepa
Pi18152229
An29162330
Tr310172431
Ke4111825
Pe5121926
Še6132027
Se7142128
Apklausa

Ar tikslinga buvo vėl riboti automobilių stovėjimo laiką Rotušės aikštėje Kretingoje?

Taip
Ne
Neturiu nuomonės
Komentarų topas

Situaciją vietoje įvertino Kretingos rajono meras Antanas Kalnius ir Salantų miesto seniūnijos seniūnė Jolanta Ažondenienė.

Ketvirtadienį, gegužės 30-tą, Salantuose, vidury miesto, netikėtai atsivėrė smegduobė. Salantiškiams bekraipant galvas, kad čia ne Biržų ar Pasvalio regionas, kur tokie reiškiniai nekelia nuostabos, dėl įgriuvos Kretingos rajono meras Antanas Kalnius ir Salantų seniūnija sureagavo žaibiškai ir ėmėsi skubių priemonių situacijai išsiaiškinti bei stabilizuoti.

Salantų miesto seniūnijos seniūnė Jolanta Ažondenienė teigė, kad gegužės 30 d. po pietų į seniūniją paskambinęs Kretingos rajono Salantų kultūros centro direktorius Aurimas Rapalis informavo, kad J. Janonio gatvėje šalia Kultūros centro atsivėrė duobė.

Skubiai nuvykę seniūnijos darbuotojai išvydo viduryje gatvės žiojėjančią didelę tuščią ertmę.

Siekiant užtikrinti saugumą, gatvėje buvo uždarytas eismas, atitvarais užtverta duobė. Išsyk nebuvo galima identifikuoti duobės dydžio ir situacijos pavojingumo. Į šią situaciją sureagavo Kretingos rajono meras Antanas Kalnius ir administracijos direktorė Vilma Preibienė, kurie iškart po įvykusio rajono Tarybos posėdžio atvyko į Salantus. Situaciją vertino ir Kretingos šilumos tinklų atstovas Saulius Valinskis, „Kretingos vandenų“ specialistai.

Kartu su Savivaldybės vadovais buvo priimtas sprendimas, kad situacija bus tiriama kitą rytą, pasitelkus specialią įrangą, kuria galima ištirti vamzdyną iš vidaus.

Ketvirtadienio vakarą visuomenė ir turgaus prekeiviai buvo informuoti, kad prekyba turgaus dieną bus apribota.

Penktadienio rytą „Kretingos vandenų“ direktorė Eglė Alonderienė, specialistai įvertino situaciją, vamzdynas buvo išžvalgytas – kadangi jis visas užneštas smėliu, vaizdo matėsi mažai.

Atsivėrusios angos asfaltuotoje gatvėje galima priežastis – dviejų vamzdžių sujungimų nesandarumas. Šiuo vamzdynu teka surenkamos lietaus nuotekos ir pratekėdamos pro nesandarų tarpą jos galėjo išplauti didžiulę ertmę po asfaltu.

„Šiuo metu laukiame sąmatos su skaičiavimais, kiek tai kainuotų, ir esame pasirengę viešųjų pirkimų procedūroms“, – kad problema sprendžiama, informavo Salantų miesto seniūnijos seniūnė J. Ažondenienė.

Per įvykį nei žmonės, nei automobiliai nenukentėjo.


Visos teisės saugomos. © 2006-2017 UAB 'Pajūrio naujienos'. Atsakomybės apribojimas. pingvinas