Pajūrio naujienos
Help
2024 Gegužė
Pi 6132027
An 7142128
Tr18152229
Ke29162330
Pe310172431
Še4111825
Se5121926
Apklausa

Ar gerai laistomos rajono žvyruotos gatvės?

Taip
Ne
Neturiu nuomonės
Komentarų topas

Turnyro „Karalienės taurė 2024“ dalyvės ir organizatoriai

Kretingos sporto centre pirmą kartą buvo surengtas moterų krepšinio turnyras „Karalienės taurė 2024“, kuriame dalyvavo ir ne per seniausiai – praėjusių metų rugsėjį – suburta Kretingos moterų krepšinio komanda. „Imamės iniciatyvos prie krepšinio klubo „Kretinga“ telkti ir moteris, ir vaikus“, – sakė šios iniciatyvos autorius krepšinio treneris Arimantas Mikaločius, kuris vylėsi, kad moterų krepšinis Kretingoje tikrai išpopuliarės.

Krepšinio klubo „Kretinga“ iniciatyvą surengti „Karalienės taurės“ varžybas Kretingoje palaikė Lietuvos moterų krepšinio lyga, LTU Bascetball, Kretingos rajono savivaldybė.

„Norėtųsi, kad toks turnyras taptų nauja tradicija, juolab kad ir sąlygas tam dabar jau turime, antra, - Kretingos sporto mokyklos treneris Vytautas Šližius pradėjo dirbti su mergaičių krepšininkių komanda, vadinasi, atsiranda galimybių užsiauginti krepšininkių moterų komandą“, – kalbėjo A. Mikaločius.

Telkiant suaugusias moteris ir merginas į pirmą treniruotę atėjo 8 merginos, o šiandien sportuoti dukart per savaitę trečiadieniais ir sekmadieniais susirenka 26 krepšininkės nuo 18 iki 40 metų. Dauguma jų – kretingiškės, ir komandos pagrindą sudaro 1995–1996 m. gimusios sportininkės, kurios startavo Lietuvos moksleivių lygoje ir kurias treniravo Milda Žiubrienė, Irena Mineikienė.

„Nors jau turime ir aprangą, ir treniruočių lankomumas labai geras, tačiau reikia laiko, kad paaugtume, kad galėtume pasvarstyti apie dalyvavimą šalies moterų lygos vieno iš divizionų varžybose. Reikėtų mums ir trenerio, galinčio dirbti su moterimis, ir, žinoma, gerokai padirbėti, kad galėtume deramai atstovauti Kretingai“, – perspektyva pasidalino A. Mikaločius.

„Karalienės taurės“ turnyrą Kretingoje laimėjo „Klaipėdos V. Knašiaus KM-Neptūnas“, II v. – Druskininkų BC „Deivės“, III v. – Kauno KK „Patriotės“, IV v. – Vilniaus „Kamanės“, V v. – Kretingos „Kretinga“.

Naudingiausia mūsų komandos žaidėja pripažinta Dovilė Tarasevičiūtė.

„P. n.“ informacija


Visos teisės saugomos. © 2006-2017 UAB 'Pajūrio naujienos'. Atsakomybės apribojimas. pingvinas