Pajūrio naujienos
Help
2024 Gegužė
Pi 6132027
An 7142128
Tr18152229
Ke29162330
Pe310172431
Še4111825
Se5121926
Apklausa

Ar gerai laistomos rajono žvyruotos gatvės?

Taip
Ne
Neturiu nuomonės
Komentarų topas

Moduliniai namai vis labiau populiarėja ir Lietuvoje. Šie pasižymi nemenka privalumų gausa, pavyzdžiui, ekonomiškumu, patvarumu, pritaikomumu. Įprastai galima rinktis tiek jau parengtus projektus, tiek užsisakyti individualų dizainą. Nemažai puikių variantų rasite https://sipnamelis.lt/product-category/moduliniai-nameliai/. Visgi, dar vienu dideliu modulinio namo privalumu reikėtų įvardyti ganėtinai greitas statybas. Taigi – kaip ilgai trunka visas procesas nuo pradžios iki pabaigos?

Kas yra modulinis namelis?

Modulinis namelis – tai namas, susidedantis iš modulių arba sekcijų. Įprastai jis gaminamas ne statybų vietoje, o tik vėliau į ją pristatomas bei sumontuojamas. Vienas iš didžiausių modulinio namo privalumų yra itin greita statyba. Kita vertus, šis taip pat pasižymi ekonomiškumu, patogumu, prieinama kaina. Taigi, nenuostabu, jog toks variantas vis labiau populiarėja ir Lietuvoje.

Kiek ilgai trunka modulinio namo statybos procesas?

Kai kuriais atvejais modulinius namus įmanoma pastatyti net per kelias savaites. Kadangi beveik viskas yra atliekama gamykloje, nereikia jaudintis dėl orų arba panašių problemų, galinčių sulėtinti statybų procesą. Teigiama, kad moduliniai namai yra vieni iš greičiausiai pastatomų variantų. Visgi, vidutinė visų statybų trukmė trunka maždaug apie 2 mėnesius. Žinoma, viskas priklauso nuo projekto sudėtingumo ir dydžio. Bet kokiu atveju, šis procesas vis tiek yra greitesnis nei įprastų namų statybos.

Modulinio namo privalumai

Kaip minėjome kiek anksčiau, modulinis namelis pasižymi nemenka privalumų gausa. Jau aptarėme, jog šis yra pastatomas itin greitai. Kita vertus, moduliniai namai taip pat pasižymi tvarumu, energiniu efektyvumu, nedidele kaina. Šie pastatai beveik visuomet statomi tik iš ekologiškų medžiagų. Be to, lyginant su tradicinės statybos namais, tai ganėtinai pigus pasirinkimas. Moduliniai namai taip pat yra itin sandarūs. Įprastai jie projektuojami taip, kad efektyviai vartotų energiją. Jų gamybai naudojamos kokybiškos ir ilgaamžės medžiagos, todėl nameliai pasižymi patvarumu. Be to, šie taip pat yra gerokai mobilesni už tradicinius variantus. Taigi, kaip galite matyti, privalumų gausu – belieka pasirinkti.


Visos teisės saugomos. © 2006-2017 UAB 'Pajūrio naujienos'. Atsakomybės apribojimas. pingvinas