Pajūrio naujienos
Help
2024 Gegužė
Pi 6132027
An 7142128
Tr18152229
Ke29162330
Pe310172431
Še4111825
Se5121926
Apklausa

Ar gerai laistomos rajono žvyruotos gatvės?

Taip
Ne
Neturiu nuomonės
Komentarų topas

Naująsias patalpas viešnioms (iš kairės) Savivaldybės administracijos direktorei Vilmai Preibienei ir vicemerei Vaidai Jakumienei aprodė Socialinės paramos skyriaus vedėjo pavaduotoja Margarita Lipskienė.

Šią savaitę į naujai suremontuotas patalpas Vilniaus g. Nr. 8 pastato pirmą aukštą persikėlė Kretingos rajono savivaldybės Socialinės paramos skyrius. Tai, ko gero, labiausiai rajono žmonių rūpesčius padedantis spręsti skyrius. Ligi šiol jis veikė Chodkevičiaus g. Nr. 10 trečiame aukšte, į kurį pakilti būdavo problemiška senyviems asmenims ir žmonėms su negalia.

Vakar į įkurtuves naujose patalpose buvo atvykusios Kretingos rajono savivaldybės atstovės – vicemerė Vaida Jakumienė ir administracijos direktorė Vilma Preibienė. Lydimos Socialinės paramos skyriaus vedėjo pavaduotojos Margaritos Lipskienės, viešnios apžiūrėjo patalpas, kurios įrengtos abipus pagrindinio įėjimo, pabendravo su darbuotojais jų naujose darbo vietose.

Iš viso yra įrengti 7 kabinetai, kuriuose įsikūrė 14 skyriaus darbuotojų. Darbai dar tebevyksta patalpose, kur bus įrengtas archyvas ir virtuvėlė. Iš viso Socialinės paramos skyriaus perkėlimo remontas kainavo 45 tūkst. Eur, dar už 13 tūkst. Eur buvo suremontuota ir dalis patalpų trečiame pastato aukšte.

Kai kuriuose kabinetuose – paskutiniai įsikūrimo darbai.

Tame pačiame pastate Vilniaus g. Nr. 8, šalia senųjų miesto kapinių, jau anksčiau įkurdintos ir kitos įstaigos: Priešgaisrinė gelbėjimo tarnyba, Visuomenės sveikatos biuras, Kretingos seniūnija. Darbuotojų ir klientų automobiliams statyti yra aikštelė pastato kieme, taip pat – abipus senųjų kapinių, o netoliese, prie Šv. Antano rūmų – taip pat erdvi aikštelė. Tad pasiekti Socialinės paramos skyrių kretingiškiams yra gerokai patogiau, negu buvo ligi šiol.

V. Jakumienei pasidomėjus, ar naujosiose patalpose darbuotojai jaučiasi geriau, M. Lipskienė atsakė: „Chodkevičiaus gatvė – pats centras, dėl vietos žmonėms buvo gal ir patogiau, tačiau mūsų klientams pakilti į trečią aukštą gana stačiais laiptais žmonėms būdavo sunku. O čia yra ir nuovaža žmonėms su negalia, motinoms, atvykusioms į skyrių su savo vaikais.“

Iškeldinus Socialinės paramos skyrių iš senojo pastato Chodkevičiaus g. Nr. 10, atlaisvėjo Kretingos rajono savivaldybei priklausantys trečias ir ketvirtas jo aukštai. „Liko iš pirmo aukšto neiškeldintas tik mūsų archyvas. Mums priklausančias ketvirto ir trečio aukšto patalpas ruošiamės parduoti, o pirmas ir antras aukštai yra privatizuoti“, – tvirtino V. Jakumienė.

„P. n.“ informacija


Visos teisės saugomos. © 2006-2017 UAB 'Pajūrio naujienos'. Atsakomybės apribojimas. pingvinas