Pajūrio naujienos
Help
2024 Gegužė
Pi 6132027
An 7142128
Tr18152229
Ke29162330
Pe310172431
Še4111825
Se5121926
Apklausa

Ar gerai laistomos rajono žvyruotos gatvės?

Taip
Ne
Neturiu nuomonės
Komentarų topas
Būgnai yra viena Kristupo aistrų, tad vaikinas nepraleidžia progos sėsti prie jų ir parodyti, ką geba.

Palangos senosios gimnazijos abiturientas Kristupas Kerulis šiemet paskutinį kartą dalyvaus jubiliejinėje „Dainų dainelėje – kartu su mokyklos durimis užsidaro ir šios. Gražus skaičius taps paskutiniu gražiu prisiminimu apie šį konkursą, kuriame vaikinas dalyvauja nuo mažumės. „Man „Dainų dainelė“ – ne darbas, ne rūpestis, o tiesiog šventė. Vykstu į šį konkursą visada kaip į gražią šventę“, – sakė Kristupas.

Būgnai atsirado vaikystėje

Kristupas papasakojo, kad muzika jį lydi visą jo gyvenimą. Jis pats savęs neatsimena, kad neužsiimtų muzikavimu. „Groju būgnais nuo pat gimimo, galima sakyti, visų pirma pradėjau barškinti puodais – tai buvo pirmieji mano būgnai, o paskui, kai visiems buvo aišku, kad muzika man labai patinka, atsirado ir būgnai“, – šypsodamasis pasakojo Kristupas.

Tėvams pastebėjus, kad sūnus mielai imasi muzikavimo, užrašė į būgnų pamokas. Pasimokęs su mokytoju, vėliau Kristupas tobulėjo savarankiškai. Suskaičiavo, kad būgnais groja jau septintus metus.

Mielai savo gebėjimą groti būgnais demonstruoja ir viešai. Jį nuo pat mažens, kai tik išmoko groti, kiekvienais metais galima pamatyti J. Basanavičiaus gatvėje Palangoje. Mielai tuo užsiima iki šiol.

Savo talentus muzikai laiko Dievo dovana

K. Kerulis taip pat ir dainuoja. Jis teigė, kad užsiima viskuo kartu – mėgsta ir pagroti, ir padainuoti. „Visada mano gyvenime buvo ir būgnai, ir dainavimas, tai šiuos dalykus labai susiejau ir ta linkme ėjau pirmyn“, – sakė pašnekovas.

Kad ir kaip Kristupas šias veiklas suvienijo, jos turi šiokių tokių skirtumų, kurie atrodo taip: grojimas būgnais yra jo pomėgis ir tuo pačiu darbas vasarą J. Basanavičiaus gatvėje, o apie dainavimą jis kalba visai kitaip – kiekvieną savaitę eina į vokalo pamokas ir mokosi dainuoti profesionaliai, taip pat lanko ir chorą, kuris jam teikia didžiulio malonumo.

Kelias į „Dainų dainelę“

Šiemet kas dvejus metus rengiamas legendinis konkursas „Dainų dainelė“ mini 50-metį. Kristupas šiame konkurse pradėjo dalyvauti, kai dar lankė darželį. Jis prisiminė, kad pirmasis jo pasirodymas konkurse buvo ypatingas. Paklausus Kristupo, ką jam reiškia „Dainų dainelė“, jis nedvejodamas atsakė: „Kaskart jaučiausi tikrai gerai, man labai smagu dalyvauti, kaskart lipti į sceną ir jaustis, kad viską padarei geriausiai. Šiemet tik gal šiek tiek yra liūdesio, nes paskutiniai metai. Tikiuosi, kad pasiseks šiais metais tapti laureatu, tad spausiu viską iš savęs.“ Jis tęsė mintį: „Būtų labai smagu patirti sėkmę, nes visus metus tapau laureatu“.

K. Kerulis šio konkurso nelaiko tiesiog konkursu ir patikino, kad jam tai labiau šventė. „Kaskart „Dainų dainele“ mėgaujuosi kaip švente. Man tai yra šventė“, – neslėpė patiriamo malonumo pašnekovas.

Savo ateities be muzikos neįsivaizduoja

Kristupas savo ateitį žada sieti su muzika, kitokio savęs jis neįsivaizduoja. Kaip atskleidė, planuoja studijuoti muzikinio teatro subtilybes.

„Muzika visada liks kaip pagrindinė mano veikla, bet tuo pačiu man tai teiks ir daug džiaugsmo. Tad jeigu darbas teikia malonumo, gyvenime nebereikia dirbti“, – šypsojosi Kristupas.

Jo paklausus, kur žada studijuoti – Lietuvoje ar užsienyje, nieko neslėpdamas atsakė jis: „Iš pradžių labai norėjau užsienyje, bet ten patekti nėra lengva, labai aukšti reikalavimai, tai nepigu, tad galvoju studijuoti Vilniuje“.

Trečioji meno kryptis – aktorystė

Be dainavimo, grojimo būgnais, Kristupas dar ir vaidina. Jis lanko operos studiją Klaipėdoje. Ten jie ne tik dainuoja, bet ir vaidina, kuria miuziklus. Su kolektyvu sukūrė ir pristatė visuomenei miuziklą „Matilda“. „Svajoju sukurti savo kūrybos miuziklą“, – atskleidė pašnekovas.

Laisvalaikis

Kristupas, kaip ir dauguma mūsų, mėgsta pamiegoti, leisti laiką namuose. „Kadangi dabar ne vasara, tai nelabai ir yra ką daugiau veikti“, – šyptelėjo Kristupas.

Vasarą jis laisvalaikį mėgsta leisti su draugais būdamas lauke. Taip pat yra dar vienas pomėgis, kurį jis labai mėgsta, bet nedažnai tai daro. „Labai patinka keliauti ir aš nekalbu būtent apie užsienį, man patinka keliauti ir po Lietuvą“, – pasakojo K. Kerulis.

Kristupo ir jo draugų planas – pabaigus mokyklą susiorganizuoti kelionę aplink visą Lietuvą, taip suteikiant sau galimybę geriau pažinti savo kraštą.

Apie žinomumą

Paklausėme Kristupo, ar jis jaučiasi žinomas žmogus. „Aš nežinau, gal ir buvo pasirodžiusi ta vadinamoji žvaigždžių liga po „Lietuvos balso“ (Kristupas dalyvavo tokiose TV laidose, kaip „Lietuvos balsas. Vaikai“, „Lietuvos talentai“ ir „Dainuok su manim“ – aut. past.), bet dabar mėgstu į gyvenimą žiūrėti paprastai, aš laikausi tokios taisyklės – daryti tai, ką gebi, mėgsti ir kad nekliudytum kitų. Smagu tiesiog atrasti savo kelią“, – pasipasakojo muzikantas.

Vakarė KANIAVAITĖ

„P. n." akademijos narė


Visos teisės saugomos. © 2006-2017 UAB 'Pajūrio naujienos'. Atsakomybės apribojimas. pingvinas