Pajūrio naujienos
Help
2024 Gegužė
Pi 6132027
An 7142128
Tr18152229
Ke29162330
Pe310172431
Še4111825
Se5121926
Apklausa

Ar gerai laistomos rajono žvyruotos gatvės?

Taip
Ne
Neturiu nuomonės
Komentarų topas

Rajono politikai pasigerins darbo sąlygas

  • Audronė GRIEŽIENĖ
  • Savivaldybėje
  • 2024-03-29

Vicemerės Vilijos Venckutės-Palaitienės teigimu, rajono Savivaldybės salė, kurioje posėdžiauja rajono Taryba ir komitetai, yra reprezentacinė vieta, bet ji jau nebeatitinka šiandieninių reikalavimų: nėra vėdinimo sistemos, ypač vasarą per karšta, be to, pasenusi ir informacinė įranga – stringa transliuojant posėdžius.

Apie būtinybę atnaujinti salę svarstoma seniai, tokių minčių esą turėjo ir ankstesnės kadencijos Savivaldybės administracija. Kelerius metus planuojamos lėšos pernai buvo numatytos tiek Strateginiame plane, tiek biudžete.

Kadangi posėdžiai vyksta nuolat, o pakeisti informacinę sistemą užtrunka, salės atnaujinimo darbų procesus reikėjo kruopščiai suplanuoti, kad netrukdytų. Pasak V. Venckutės-Palaitienės, įrangą demontuoti numatyta po paskutiniojo posėdžio, kuris įvyks birželį, ir liepą, kada posėdžiai nevyksta, remontą atlikti salės viduje.

„Per Centrinę perkančiąją organizaciją paskelbti viešieji konkursai tiek poreikius atitinkantiems baldams pagaminti, tiek įrangai suprojektuoti. Laukiam laimėtojų, laikysime kumščius sugniaužę, kad tik nepastrigtume su tiekėjais“, – sakė vicemerė. Posėdžių salę tikimasi pabaigti atnaujinti iki rugpjūčio pabaigos.

Savivaldybės Ūkio dalies vedėja Jūratė Pliuškienė sakė, kad salėje, kaip ir dabar, bus pastatytas vienas didelis stalas, prie jo – 28-ios kėdės, du staliukai su kėdėmis spaudai ir du – Savivaldybės administracijos darbuotojams – direktoriui, juristui ar pan. Dar pora mažesnių staliukų bus pastatyti vandens buteliukams, kitkam pasidėti, bus viena tribūna, interesantams bus skirtos 6 kėdės su atlenkiamais staliukais ir 12 – be atlenkiamų staliukų,10 atlenkiamų kėdžių, pritvirtintų prie sienos, – klientams, fotografams.

Planuojama, kad Tarybos posėdžių salei suremontuoti, informacinėms technologijoms ir baldams pakeisti iš biudžeto reikės 220 tūkst. eurų.


Visos teisės saugomos. © 2006-2017 UAB 'Pajūrio naujienos'. Atsakomybės apribojimas. pingvinas