Pajūrio naujienos
Help
2024 Gegužė
Pi 6132027
An 7142128
Tr18152229
Ke29162330
Pe310172431
Še4111825
Se5121926
Apklausa

Ar gerai laistomos rajono žvyruotos gatvės?

Taip
Ne
Neturiu nuomonės
Komentarų topas

Klaipėdos Ernesto Galvanausko profesinio mokymo centro Kretingos filiale (iš dešinės) švietimo, mokslo ir sporto viceministrė dr. Agnė Kudarauskienė, filialo direktorė Jurgita Petraitienė, centro direktorė dr. Dalia Martišauskienė, skyrių vedėjos Rita Andrijauskienė ir Raimonda Laureckienė vienoje atnaujintų klasių.

Šią savaitę, ketvirtadienį, Kretingoje viešėjo Lietuvos Respublikos švietimo, mokslo ir sporto viceministrė dr. Agnė Kudarauskienė ir Švietimo, mokslo ir sporto ministerijos Profesinio mokymo skyriaus patarėja Dalė Švelnienė.

Viešnagę mūsų rajone jos pradėjo Klaipėdos Ernesto Galvanausko profesinio mokymo centro Kretingos filiale, kur pabendravo su šios mokymo įstaigos direktore dr. Dalia Martišauskiene, filialo direktore Jurgita Petraitiene, filialo Gimnazijos ir jaunimo skyriaus vedėja Raimonda Laureckiene, Profesinio skyriaus vedėja Rita Andrijauskiene, vėliau viešnios vizitą tęsė Jurgio Pabrėžos universitetinėje gimnazijoje, kur buvo surengtas forumas-diskusija „Pasimatuok patinkančią profesiją mokydamasis gimnazijoje“.

„Teigiamai atsiliepėme į šį kvietimą – ir mes norime paviešinti Švietimo, mokslo ir sporto ministerijos poziciją, kad mums labai svarbi bendrojo ugdymo ir profesinio mokymo dermė, kad mokyklos kuo anksčiau įvertintų mokinių galimybes ir nukreiptų juos pasirinkti profesinio mokymo modulius profesinėse mokyklose, tam tinkama bazė“, – teigė viceministrė dr. A. Kudarauskienė, kuri yra atsakinga už profesinį mokymą.

Klaipėdos Ernesto Galvanausko profesinio mokymo centre viešnios išgirdo apie pokyčius, kurie įvyko buvusią Kretingos technologijos ir verslo mokyklą prijungus prie Klaipėdos Ernesto Galvanausko profesinio mokymo centro. „Pokyčiai, apie kuriuos čia išgirdome, nuteikė optimistiškai“, – tarė viceministrė dr. A. Kudarauskienė, pažadėjusi, kad ir ministerija stengsis šiai mokymo įstaigai visokeriopai padėti, kad tų teigiamų pokyčių būtų dar daugiau.

„P. n.“ informacija


Visos teisės saugomos. © 2006-2017 UAB 'Pajūrio naujienos'. Atsakomybės apribojimas. pingvinas