Pajūrio naujienos
Help
2024 Gegužė
Pi 6132027
An 7142128
Tr18152229
Ke29162330
Pe310172431
Še4111825
Se5121926
Apklausa

Ar gerai laistomos rajono žvyruotos gatvės?

Taip
Ne
Neturiu nuomonės
Komentarų topas

Bendrovė „Mirigita“ informavo, kad baigė trečiąjį gyvenamojo kvartalo „Teresiečių slėnis“ Kretingoje projekto vystymo etapą. Anot bendrovės vadovo Andriaus Bertašiaus, šis projektas yra vienas įspūdingiausių nekilnojamojo turto projektų Kretingoje.

Per penkerius metus Kretingoje buvo suformuotas naujos kartos gyvenamųjų namų, kotedžų ir daugiabučių kvartalas, kurio bendras plotas viršija 6 tūkst. kv. metrų, o pastatai atitinka A+ klasę.

„Tai vienas įspūdingiausių mūsų įgyvendintų projektų. Per penkerius metus ne tik išvystėme pavyzdinės architektūros nekilnojamojo turto projektą, bet ir tam tikra prasme padiktavome tolimesnę naujų projektų raidą Kretingoje, kartu su architektais užkėlę kokybinę kartelę naujam būstui mieste ir kartu prisidėję prie Kretingos atsigavimo”, – sakė bendrovės „Mirigita” bendrovės vadovas Andrius Bertašius.

Anot jo, „Teresiečių slėnis“ buvo vystomas keliais etapais, jo architektūra rūpinosi skirtingos architektų studijos – UAB „Progresyvūs projektai“ bei UAB „Ugnius ir architektai“, o pirmieji kotedžai, namai iškilo dar 2019 m.

Vėliau buvo pradėti plėtoti daugiabučiai ir dvibučiai, o pabaigoje – išskirtinės architektūros gyvenamieji namai, kuriuos padiktavo pati vieta, viso kvartalo koncepcija. Paskutinis projekto plėtros etapas užbaigtas šį kovą. Visų statinių architektūra išlaikė vientisumą, tad susibūrė ir atitinkama bendruomenė, kuri nuo šiol pati formuos kvartalo identitetą. Plėtojant jį, didelis dėmesys buvo skirtas kvartalo funkcionalumui – įrengtos žaidimų aikštelės, atskiros zonos automobiliams statyti, pasivaikščiojimo erdvės ir pan.

Iš viso kvartale Kretingoje buvo suformuoti 82 nekilnojamojo turto vienetai, iš kurių 11 – namai, 17 – dvibučiai ir kotedžai bei 54 butai. Tiek namų, tiek butų gyventojų nekilnojamojo turto vienetai buvo prijungti prie miesto komunikacijų, kiekvienas jų turi atskirus dujinio šildymo mazgus, kas leido būstus padaryti itin ekonomiškus. „Teresiečių slėnis“ yra įsikūręs centrinėje Kretingos miesto dalyje, beveik 2 ha teritorijoje. Projektą vystė UAB „Teresiečių slėnis“, o visus statybos darbus vykdė ir organizavo UAB „Mirigita“.

Bendra statybos darbų vertė siekė apie 6,5 mln. eurų, kurių reikšminga dalis atiteko infrastruktūrai – buvo įrengiamos naujos gatvės, gatvių apšvietimas inžinierinės trasos ir mazgai, integruoti į miesto komunikacijų tinklus.

Būstai „Teresiečių slėnyje“ – skirtingo dydžio, nuo 50 iki 125 kv. m, vystytojas pardavinėjo klientams juos skirtingo baigtumo lygio, didžioji dalis įsikūrusiųjų – jaunos šeimos ne tik iš Kretingos, bet ir kitų miestų, persikėlusių gyventi ir dirbti į Vakarų Lietuvą.

„P. n.“ informacija


Visos teisės saugomos. © 2006-2017 UAB 'Pajūrio naujienos'. Atsakomybės apribojimas. pingvinas