Pajūrio naujienos
Help
2024 Gegužė
Pi 6132027
An 7142128
Tr18152229
Ke29162330
Pe310172431
Še4111825
Se5121926
Apklausa

Ar gerai laistomos rajono žvyruotos gatvės?

Taip
Ne
Neturiu nuomonės
Komentarų topas

Rita BENDIKIENĖ:

– Mintis pirmiausia kreipsiu į savo šeimą. Tačiau jos niekur nepabėgs ir nuo globalių dalykų – prašysiu taikos pasauliui. Tądien tradiciškai susieisime šeima: šįkart švęsti Velykų rytmečio džiaugsmą susirinksime pas gretimai gyvenančius vaikus, o po to vyksime į Kelmę aplankyti mamos.

Ramutė STUOPELIENĖ:

– Atvažiuos vaikai, susirinksime švęsti šeimoje ir prašysiu, kad Dievas juos visus laimintų. Vis pagalvoju apie Lietuvą ir Ukrainą, melsiu, kad pas mus nebūtų karo, o Ukrainoje greičiau jis pasibaigtų. Sau ir artimiesiems linkėsiu sveikatos.

Alfonsas MAČĖNAS:

– Nėra ko daug ir mąstyti: visų mintyse – karas, kuris vargina ir kariaujančius, ir gyvenančius nerime, kad gali užklupti. Melsiu taikos ir kad greičiau aplankytų viltis, jog karo siaubas baigsis. Melsiu ramybės sau, artimiesiems, pasauliui. Per Velykas namie anksčiau būdavo svarbus ritualas – ridenti kiaušinius, tačiau vaikai jau užaugę, o ir paaugliui anūkui kažin, ar bebus įdomu.

Jūratė NORKUVIENĖ:

– Pavasaris, po žiemos tamsos norisi šviesos – ir gamtoje, ir širdyje. Tai ypač pasijunta Velykų rytą, todėl mintyse bus visi artimieji ir draugai, linkėsiu, kad visi būtų sveiki ir laimingi. Iš ryto eisime į Prisikėlimo mišias, melsimės už save ir už juos. Mano šeimoje – visi muzikalūs, todėl ir giedodami kreipsime mintis į Dievą su šiais prašymais.

Kalbino Irena ŠEŠKEVIČIENĖ, fotografavo Darius ŠYPALIS


Visos teisės saugomos. © 2006-2017 UAB 'Pajūrio naujienos'. Atsakomybės apribojimas. pingvinas