Pajūrio naujienos
Help
2024 Gegužė
Pi 6132027
An 7142128
Tr18152229
Ke29162330
Pe310172431
Še4111825
Se5121926
Apklausa

Ar gerai laistomos rajono žvyruotos gatvės?

Taip
Ne
Neturiu nuomonės
Komentarų topas

Rankinio turnyro „Draugystės tiltai“ dalyviai, organizatoriai ir svečiai

Kretingos sporto mokyklos treneris Algimantas Pranaitis su jam talkinusiais pagalbininkais surengė rankinio turnyrą „Draugystės tiltai“, kuriame dalyvauti pakvietė „Šiaulių sporto centro-Dubysos“ rankininkes. „Šiuo turnyru rankininkės tarsi oficialiai paminėjo Kretingos sporto centro atidarymą“, – teigė jo iniciatorius.

Šiaulių komanda pasirinkta neatsitiktinai: Kretingą nuo seno sieja geri santykiai su šio miesto rankininkėmis, nemažai Kretingos sporto mokyklos sportininkių Šiauliuose mokėsi ir tęsė rankininkių karjerą. „Šiaulietės jau trečius metus nedalyvauja šalies moterų lygoje, o žaisti, tobulėti reikia“, – kalbėjo A. Pranaitis, kurio treniruojama komanda į Šiaulius vyks atsakomojo vizito.

Ir aikštės šeimininkai, ir svečiai sudarė po dvi skirtingo amžiaus ir pajėgumo komandas. Šiaulietės dviem komandomis dalyvauja oficialiame šalies rankinio jaunučių čempionate, trys Kretingos sporto mokyklos rankininkės U-14, U-15 ir U-17 čempionatuose atstovauja Klaipėdos „Viesulo-Dragūno“ komandai. Pirmąsias rungtynes kretingiškės pralaimėjo 21:27 (8:15). Daugiausiai įvarčių mūsų komandai pelnė Julija Galdikaitė (8) ir geriausiomis žaidėjomis pripažintos Modesta Kusaitė (7), Andrėja Benetytė (3). Vartus nuo varžovių smūgių patikimai saugojo Austėja Rancaitė ir Urtė Mikalčiūtė. „Šiaulietės atliko daugiau keitimų, buvo stipresnės“, – pralaimėjimo priežastį trumpai apibūdino A. Pranaitis, pasidžiaugęs, kad komandai padėjo vadovauti rankininkė iš Ukrainos Marija Doronina.

Vyresnių – jaunimo-moterų – grupėje 33:28 (18:12) vėl laimėjo Šiaulių komanda. Trenerio teigimu, kretingiškėms labai trūko Italijoje šiuo metu žaidžiančios Ramunės Poškutės, kuri būtų vedusi komandą į priekį. „Gerą ir gražų Šiaulių komandos žaidimą lėmė šiuo metu Kauno „Žalgiriui“ atstovaujančios šiaulietės Lietuvoje gerai žinomos vartininkės Lina Abramauskaitė ir Vaida Repečkienė, išsiskyrusios aštriu žaidimu ir per abi pelniusios 11 įvarčių“, – įvardino A. Pranaitis.

Šioje komandoje naudingiausiomis žaidėjomis pripažintos Roberta Piekutė ir Reda Okuličiūtė, taurė įteikta ir Austėjai Rancaitei, vartus gynusiai per abejas rungtynes. Įvarčius pelnė: Roberta Piekutė (11), Guoda Mineikytė (6), Reda Okuličiūtė (5), Rūta Jonkutė ir Rugilė Bendikaitė (po 3).

Jaunimo-moterų komandos garbę gynė: vartininkės Urtė Mikalčiūtė, Austėja Rancaitė, žaidėjos Simona Kaleševičė, Roma Gailienė, Laura Šeputytė, Rūta Jonkutė, Reda Okuličiūtė, Rugilė Bendikaitė, Auksė Uosytė, Smiltė Markauskaitė, Guoda Mineikytė, Roberta Piekutė, Marija Doronina.

„Atsakomosiose rungtynėse Šiauliuose labai aukštos kartelės nekelsime. Rengti treniruotes Kretingos sporto centre galimybę turime sekmadieniais ir pirmadieniais, moterims sunku suderinti savo veiklas, poilsį, šeiminį gyvenimą, tad ir komandą parengti varžyboms nelengva“, – kalbėjo treneris. Turnyre „Draugystės tiltai“ teisėjavo Sigitas Norvilas iš Šiaulių ir Arūnas Urbonas iš Kretingos, rungtynes komentavo Tomas Kubilius, ir tai jam buvo debiutas komentuoti rankinio žaidimą, sekretoriatą sudarė buvusios Kretingos sporto mokyklos auklėtinės.

Nugalėtojas ir prizininkes, geriausias žaidėjas apdovanojo prizus įsteigęs Kretingos sporto mokyklos direktorius Remigijus Malakauskas, rankininkes pasveikino vicemerė Vaida Jakumienė, rajono Savivaldybės tarybos nariai Violeta Turauskaitė, Jolanta Gedvilaitė, Mindaugas Černeckis.


Visos teisės saugomos. © 2006-2017 UAB 'Pajūrio naujienos'. Atsakomybės apribojimas. pingvinas