Pajūrio naujienos
Help
2024 Gegužė
Pi 6132027
An 7142128
Tr18152229
Ke29162330
Pe310172431
Še4111825
Se5121926
Apklausa

Ar gerai laistomos rajono žvyruotos gatvės?

Taip
Ne
Neturiu nuomonės
Komentarų topas

Lazdynų gatvės gyventojai buvo nemaloniai nustebinti, vienądien pamatę, kaip į jų gatvę įsuko gaisrinės, Greitosios medicinos pagalbos ir policijos ekipažai: pasirodo, šios tarnybos atvyko, nes Lazdynų g. Nr. 8 namo vienoje laiptinių 6-me aukšte grėsmingai atšoko lubos.

Tai pamatę gyventojai pranešę jų namo bendrijos pirmininkei Irinai Vigelienei, ir ši operatyviai reagavo, Bendrosios pagalbos telefonu pranešdama apie galimas grėsmes. Viena šio namo gyventojų paskambino į redakciją, piktindamasi: „Namas neseniai renovuotas, o ėmė ir atkrito pakabinamos lubos, kabo vos ant plauko. Vaikšto vaikai, o ir bet ką iš gyventojų galėjo sužaloti. Piktina, kad meistrai taip nekokybiškai dirba, o juk už renovaciją mokame paskolas.“

Moters žiniomis, darbus atlikusi bendrovė bankrutavo ir nebebūsią, kas sutvarko broką.

Tačiau I. Vigelienė tikino, kad bankrutavo techninė priežiūrą vykdžiusi bendrovė, o ne darbus atlikusi įmonė. „Renovaciją vykdė Telšių bendrovės „Virdaleka“ meistrai. Vos pranešus jiems apie incidentą, išsyk geranoriškai sutiko sutvarkyti lubas ir dar pakeisti kelių balkonų plokštes.

„Manau, kad visiems visko atsitinka, tam rangovai ir duoda 10 metų garantiją. Svarbiausia – supratingumas ir atsakomybė. Būtų buvę pikta, jei nebūtų sutikę atvykti ir sutvarkyti. Iš pradžių ugniagesiai nupjovė tas atkarusias lubų plokštes, sudėjo jas atskirai, nes turėjo apžiūrėti rangovai. Kai tik jiems pranešiau, nedelsiant sulaukėme jų reakcijos“, – pasakojo I. Vigelienė.

„P. n.“ informacija


Visos teisės saugomos. © 2006-2017 UAB 'Pajūrio naujienos'. Atsakomybės apribojimas. pingvinas