Pajūrio naujienos
Help
2023 Gruodis
Pi 4111825
An 5121926
Tr 6132027
Ke 7142128
Pe18152229
Še29162330
Se310172431
Apklausa

Ar atvykstantieji dirbti iš Baltarusijos kelia pavojų Lietuvos saugumui?

Taip
Ne
Neturiu nuomonės
Apklausa

„Pajūrio naujienų“ skaitytojai kviečiami išrinkti 2023-ųjų Metų žmogų!

Saulius Paulius BYTAUTAS
Auksė ANTULIENĖ
Romaldas SAKALAUSKAS
Lukas KUBILIUS
Simona MONTVYDAITĖ-KAYA
Virginijus BRAZAUSKAS
Dovydas BAJORAS
Tadas ROMEIKA
Janė LEŠČIAUSKIENĖ
Daiva DUDĖNIENĖ
Gražina KATKUVIENĖ
Gintaras ŽIOBAKAS
Komentarų topas

Turnyrui pasibaigus, vakarėjant, kad ir buvo prastas oras, nuotaika buvo gera – treneris Martynas Viluckas su futbolo akademijos „Minija“ mergaitėmis futbolininkėmis.

Futbolo akademijos „Minija“ mergaitės, treniruojamos Martyno Vilucko, sezoną lauko aikštėse užbaigė „Saulėgrąžos taurės“ futbolo turnyru Kretingoje: dviejose amžiaus grupėse jame varžėsi 8 gimusiųjų 2011–2012 m. komandos.

Turnyras buvo surengtas dviem formatais: vienos komandos žaidė futbolą „7x7“, kitos – „5x5“. Komandoje kartu su 2011–2012 m. gimusiomis mergaitėmis gausesnį futbolą galėjo žaisti ir po 2 vyresnes, gimusias 2010 m., žaidėjas, futbolą „5x5“ žaidė mažiau patirties turinčios sportininkės.

Be dviejų Kretingos „Minijos“ komandų, turnyre varžėsi 2 Šiaulių futbolo akademijos, po vieną – Kauno „Hegelmann“, FK „Garliava“, Plungės „Babrugo“ ir Mažeikių „Atmosferos“ komandą.

„Turnyro tikslas – smagiai užbaigti sezoną lauko aikštėse ir padėkoti mergaitėms už atliktą darbą. Norėjosi, kad žaidybinės patirties įgytų visos futbolininkės“, – tvirtino M. Viluckas, pasidžiaugęs, kad futbolas tarp mergaičių pamažu populiarėja – treniruotes lanko apie 40 mergaičių, ateityje ketinama suburti ir jaunesnių sportininkių grupę.

Kadangi pasiektas rezultatas nebuvo svarbiausias turnyro akcentas, visos dalyvės buvo apdovanotos atminimo medaliais, kiekvienoje komandoje buvo apdovanotos ir po dvi futbolininkes – padariusios didžiausią pažangą ir naudingiausios komandų žaidėjos.

Kretingos „Minijos“ komandoje už didžiausią padarytą pažangą buvo nominuotos Amelija Butkė ir Agnė Lužeckaitė, naudingiausiomis žaidėjomis pripažintos Fausta Žuravliova ir Martyna Kelpšaitė. Treneris M. Viluckas asmeniškai įsteigtą prizą įteikė komandos kapitonei Viltei Stonkutei, kuri, trenerio teigimu, yra pavyzdys visoms mergaitėms drausmės ir atsakomybės požiūriu. „Apskritai džiaugiuosi, kad mergaitės yra pakankamai motyvuotos, geras ir treniruočių lankomumas“, – M. Viluckas sakė esąs patenkintas ir merginų pasiekimu Lietuvos čempionate – savo pogrupyje po I turo kretingiškės užima I v., tolesnės kovos šalies čempionate jų laukia pavasariop.

Artimiausi kretingiškių futbolininkių planai – lapkričio 26 d. dalyvauti turnyre Marijampolėje, gruodį, be turnyro Klaipėdoje, suplanuotas ir turnyras Kretingoje – jame bus varžomasi dėl rajono vicemerės Vaidos Jakumienės taurės ir prizų.

Mergaites treniruojantis M. Viluckas neabejojo, kad futbolas joms suteikia daug naudingų dalykų: ugdoma sportinė drausmė, atsakomybė, valia. „Apskritai sportas brandina visas žmogiškąsias savybes, viena kurių – pagarba komandos draugui“, – akcentavo treneris.


Visos teisės saugomos. © 2006-2017 UAB 'Pajūrio naujienos'. Atsakomybės apribojimas. pingvinas