Pajūrio naujienos
Help
2024 Liepa
Pi18152229
An29162330
Tr310172431
Ke4111825
Pe5121926
Še6132027
Se7142128
Apklausa

Klaipėdos regione pasirodė netikrų pinigų: ar sugebėtumėte juos atskirti?

Taip
Ne
Neturiu nuomonės
Komentarų topas

Šventinio sambūrio dalyvia

Savaitgalį Laivių kaimo žmonės, svečiai rinkosi į Laivių bendruomenės namus, kad paminėtų Laivių bendruomenės centro „Laiviai“ 20 metų veiklos jubiliejų. „Savo kraštą mylinčių žmonių rūpesčiu per 20 metų veiklos bendruomenė nuveikė nemažai gerų darbų, įsigijo ne tik materialinių vertybių, bet ir turtino savo dvasinį gyvenimą – susirado draugų, bendraminčių“, – kalbėjo „Laivių“ bendruomenės pirmininkė Rožė Žvinklienė, kuri bendruomenės sutelktumą, bendruomeniškumą skatino ne tik per bendrus darbus, talkas, bet ir per kultūrinę-švietėjišką veiklą.

Laiviškiams širdingiausius sveikinimus atsiuntė Seimo narys Antanas Vinkus – juos perdavė Kretingos rajono savivaldybės tarybos narė Vitalija Valančiutė. Linkėjimus gyvuoti dar ilgus metus išsakė Imbarės seniūnijos seniūnas Antanas Turauskis, „Imbariečių draugijos“ pirmininkė Daiva Stonkuvienė ir Laivių seniūnaitijos seniūnaitė Aurelija Vaitkutė.

Sambūrio dalyviai, švęsdami bendruomenės veiklos sukaktį, pasidžiaugė ir nuveiktais darbais, aktyviais bendruomenės nariais, kaimo gyventojais. „Savo jubiliejų pradėjome švęsti dar vasarą: buvome išvykę pasižvalgyti po Anykščių kraštą“, – Laivių bendruomenės pirmininkė R. Žvinklienė už nuoširdų darbą ir aktyvią veiklą dėl bendruomenės gerovės gerą žodį bei dovanų – po Žemaitijos vėliavą – skyrė visam būriui laiviškių. Tai – Emilija Valinskienė, Regina Alonderytė, Edvardas Žvinklys, Algirdas ir Romutė Bertašiai, Vaidas Mikalauskas, Aurelija Vaitkutė ir Jonas Uselis, Rima ir Giedrius Tuzai, Anicetas ir Ramutė Reikos, Rimvydas Žvinklys ir Vaida Paulauskaitė, Vilija ir Alvydas Šetkai, Darata Mickuvienė, prie jų daugiau ar mažiau prisideda ir Romas Gagilas, Andrius Bertašius, Danutė Mikalauskienė, Vilma Daugintienė. „Pagarba ir bendruomenės žmonių veiklos įvertinimas – sėkmingo bendruomenės gyvavimo garantas“, – neabejojo bendruomenės pirmininkė.

Tradiciškai buvo pagerbti jubiliejaus sulaukę laiviškiai, šįsyk – Rolandas Valinskis, Marytė Šleinienė ir Giedrius Tuzas.

Vakaro šventės dalyviams daugybę emocijų suteikė ir šokiui, dainai, žaidimams ir pokštams išjudino muzikantas Rimantas Varkojus.

Prie gražios sukakties paminėjimo prisidėjo Kretingos rajono savivaldybė, kuri pagal projektą „Jau 20 metų mes viena šeima“ skyrė 1 tūkst. 600 Eur, prie gauto finansavimo bendruomenė prisidėjo 310,42 Eur. „Iš šių lėšų turėjome galimybę sumokėti už autobuso nuomą išvykai, sustiprinti materialinę bazę – įsigijome stiklinių ir puodelių komplektus, Žemaitijos vėliavas, pasikvietėme muzikantą“, – vardino R. Žvinklienė, pasidžiaugusi, kad Laivių bendruomenė puoselėja gražius bendrystės ryšius su asociacija „Imbariečių draugija“, kuri prie projekto prisidėjo žmogiškaisiais ištekliais – pasidalino gerąją patirtimi rengiant išvyką po Anykščių kraštą ir kuriant sveikinimus jubiliatams.

„P. n.“ informacija


Visos teisės saugomos. © 2006-2017 UAB 'Pajūrio naujienos'. Atsakomybės apribojimas. pingvinas