Pajūrio naujienos
Help
2023 Gruodis
Pi 4111825
An 5121926
Tr 6132027
Ke 7142128
Pe18152229
Še29162330
Se310172431
Apklausa

Ar atvykstantieji dirbti iš Baltarusijos kelia pavojų Lietuvos saugumui?

Taip
Ne
Neturiu nuomonės
Apklausa

„Pajūrio naujienų“ skaitytojai kviečiami išrinkti 2023-ųjų Metų žmogų!

Saulius Paulius BYTAUTAS
Auksė ANTULIENĖ
Romaldas SAKALAUSKAS
Lukas KUBILIUS
Simona MONTVYDAITĖ-KAYA
Virginijus BRAZAUSKAS
Dovydas BAJORAS
Tadas ROMEIKA
Janė LEŠČIAUSKIENĖ
Daiva DUDĖNIENĖ
Gražina KATKUVIENĖ
Gintaras ŽIOBAKAS
Komentarų topas

Nors sinoptikai ateinančiomis dienomis stebuklingų orų dar nežada, bet lietaus mažėja, ir Kretinga ramiau imasi šalinti potvynio padarinius.

Dėl paplauto dviračių tako, einančio Klibių link, kreiptasi į rangovą, atliekantį tako įrengimo darbus. Savivaldybės administracijos direktoriaus Povilo Černeckio žiniomis, šis objektas komisijai vertinti dar neatiduotas.

„Praėjusią savaitę buvau susitikęs su bendrovės „Kelių priežiūra“ atstovais, informacija perduota rangovams, šie sutvarkys didelio vandens kiekio kai kuriose vietose paplautus šlaitus, kurie tik šiemet buvo supilti, nespėjo nė žolė suželti“, – sakė direktorius.

Po gausaus lietaus problema išryškėjo ir Kretingos miesto Geležinkelio gatvėje: aišku, kad ateityje teks pakeisti visą lietaus nuotekų trasą – projektas yra parengtas dar 2021 metais, – bet tam biudžete reikės nusimatyti pinigų. Kol kas bendrovė „Kretingos vandenys“ trasą laikinai pataisys toje vietoje, kur, kaip manoma, ji užlūžusi, tai yra Geležinkelio g. ruože nuo 19 iki 25 namo.

Žemaitės alėjoje kelio A11 ruožas maždaug nuo motelio „Smagratis“ iki Melioratorių g. apsemiamas dėl to, kad Melioratorių gatvėje lietaus nuotekų tinklai taip pat yra labai prastos būklės, didelio kiekio vandens priimti nespėja, tinklus būtina pakeisti.

Šiomis dienomis „Kretingos vandenų“ darbininkai čia plušėjo iki nakties – lietaus vandenį siurbliu jie pompavo iš šulinio, esančio ties Žemaitės al. ir Melioratorių g. sankryža, į kitą šulinį, esantį Melioratorių g.

Pasak P. Černeckio, kad problema ateityje nesikartotų, praėjusią savaitę Savivaldybėje buvo svarstomos kelios galimybės: lietaus nuotekų vamzdyną tiesti nuo Žemaitės alėjos į Dvaro gatvę arba per ruožą tarp Žemaitės alėjos ir Savanorių g. ir vandenį paleisti į Pastauninko upę. Kadangi Pastauninkas ir taip perpildytas, svarstomas variantas trasą kloti nuo ruožo ties „Smagračiu“ iki Dvaro gatvės, kad tinklais vanduo pasiektų II tvenkinį.

„Bet detales dar aiškinamės, dar reikalingi įvertinimai ir skaičiavimai, „Kretingos vandenų“ specialistų ir projektuotojų nuomonė“, – „Pajūrio naujienoms“ sakė Savivaldybės administracijos direktorius.


Visos teisės saugomos. © 2006-2017 UAB 'Pajūrio naujienos'. Atsakomybės apribojimas. pingvinas