Pajūrio naujienos
Help
2023 Gruodis
Pi 4111825
An 5121926
Tr 6132027
Ke 7142128
Pe18152229
Še29162330
Se310172431
Apklausa

Ar atvykstantieji dirbti iš Baltarusijos kelia pavojų Lietuvos saugumui?

Taip
Ne
Neturiu nuomonės
Apklausa

„Pajūrio naujienų“ skaitytojai kviečiami išrinkti 2023-ųjų Metų žmogų!

Saulius Paulius BYTAUTAS
Auksė ANTULIENĖ
Romaldas SAKALAUSKAS
Lukas KUBILIUS
Simona MONTVYDAITĖ-KAYA
Virginijus BRAZAUSKAS
Dovydas BAJORAS
Tadas ROMEIKA
Janė LEŠČIAUSKIENĖ
Daiva DUDĖNIENĖ
Gražina KATKUVIENĖ
Gintaras ŽIOBAKAS
Komentarų topas

Spektaklis „Dobėlts išmiegėnėms“ ir aktoriams, ir žiūrovams padėjo išsiaiškinti, kad vaikai tikrai myli savo tėvus ir dėl jų gali viską padaryti.

Lapkričio 11 d. Kretingos rajono kultūros centro Grūšlaukės skyriuje įvyko grūšlaukiškių dramos kolektyvo spektaklio pagal Edmundo Untulio pjesę „Dobėlts išmiegėnėms“ premjera.

„Džiaugiamės gausiu būriu žiūrovų – jų sulaukėme beveik 100!“ – geros emocijos neslėpė Grūšlaukės skyriaus vedėja Giedrė Kniukštienė, kuri ir pati vaidino pjesėje. Be jos, vaidmenis sukūrė Artūras Toliušis, Angelija Zauerienė, Elena Stanienė, Audra Liebuvienė, Rima Skripkauskienė, scenografė – Daiva Domarkienė.

Premjeros proga Seimo nario Antano Vinkaus linkėjimus perdavė rajono Tarybos narė Vitalija Valančiutė, dramos kolektyvą pasveikino Kretingos rajono kultūros centro direktorė Kristina Rimienė, Grūšlaukės kaimo bendruomenės pirmininkas Leonas Jazbutis.

Aktorius pagerbė ir pjesės autorius E. Untulis, pasidžiaugęs, kad „Dobėlts išmiegėnėms“ – ne pirmasis Grūšlaukėje spektaklis, pastatytas pagal jo kūrybą. „Jis atkreipė dėmesį, kad kiekvienas mūsų kalba savąja tarme ir kad aktorė aukštaitė Elena Stanienė puikiai įsiliejo į žemaitiškai kalbantį kolektyvą“, – sakė G. Kniukštienė.

„P. n.“ informacija


Visos teisės saugomos. © 2006-2017 UAB 'Pajūrio naujienos'. Atsakomybės apribojimas. pingvinas