Motobolo sezonas Kretingoje įsibėgėja su naujomis pergalėmis ir pirmosiomis traumomis: Edvardas Steckis savaitgalio rungtynes baigė kaip rezultatyviausias žaidėjas, nepaisant skilusio kojos kaulo.

Savaitgalis Kretingos motobolo komandai „Milda“ buvo sėkmingas. Kretingiškiai įveikė dvi komandas iš Minsko – „Zaria“ ir „Zaria 2“. Tris įvarčius įmušęs Edvardas Steckis stovi ketvirtas iš kairės.

Traumą per apšilimą patyrė ir vartininkas Audrius Paulauskas. Jam išniro rankos kaulas ir varžybose jis nebedalyvavo.

Motobolo komanda „Milda“ praėjusį savaitgalį rezultatu 16:2 sutriuškino „Zaria 2“ iš Minsko ir rezultatu 5:2 įveikė pirmąją Minsko komandą „Zaria“. Pasak „Mildos“ trenerio Vaclovo Brazdeikio, kretingiškiai „Zaria 2“ įveikė dideliu skirtumu todėl, kad antroji Minsko komanda - nestipri.

Rungtynės su „Zaria“ buvo įtemptos. Du kėlinius „Milda“ ir „Zaria“ žaidė lygiosiomis – 2:2. Tik trečiajame kėlinyje kretingiškiai padidino skirtumą. Po vieną įvartį rungtynėse pelnė Mantas Večerskis ir Renatas Žiubrys. Tris įvarčius įmušė Edvardas Steckis.

Jis žaidė net ir patyręs traumą. „Žaidėjui susižeidus, atšaldėme jam koją, jis nebejautė skausmo, žaidė toliau ir komandai pelnė tris įvarčius. Po rungtynių koja labai sutino, todėl sportininką išvežėme į ligoninę. Padarius rentgeno nuotrauką išaiškėjo, kad jam skilo kaulas. Koją teko sugipsuoti“, - pasakojo V.Brazdeikis.

Sportininkas nebegalės žaisti apytiksliai šešias savaites. Kretingoje „Milda“ su varžovais turės susitikti dar penkis kartus. Dvejas rungtynes liepos mėnesį E.Steckis bus priverstas praleisti. Traumą žaidėjas patyrė įpuolęs į tvorą. A. Paulauskui gydytojai kaulą atstatė į vietą ir vartininkas po savaitės vėl galės treniruotis bei žaisti.

Artimiausios motobolo rungtynės Kretingoje – liepos 12 ir 13 dienomis. Kretingiškiai aikštėje susitiks su Pinsko „Junost“ ir „Avtomobilist“.