Pajūrio naujienos
Help
2023 Gruodis
Pi 4111825
An 5121926
Tr 6132027
Ke 7142128
Pe18152229
Še29162330
Se310172431
Apklausa

Ar atvykstantieji dirbti iš Baltarusijos kelia pavojų Lietuvos saugumui?

Taip
Ne
Neturiu nuomonės
Apklausa

„Pajūrio naujienų“ skaitytojai kviečiami išrinkti 2023-ųjų Metų žmogų!

Saulius Paulius BYTAUTAS
Auksė ANTULIENĖ
Romaldas SAKALAUSKAS
Lukas KUBILIUS
Simona MONTVYDAITĖ-KAYA
Virginijus BRAZAUSKAS
Dovydas BAJORAS
Tadas ROMEIKA
Janė LEŠČIAUSKIENĖ
Daiva DUDĖNIENĖ
Gražina KATKUVIENĖ
Gintaras ŽIOBAKAS
Komentarų topas

Kretingos karatė mokyklos „Shodan“ auklėtiniai su treneriu Luku Kubiliumi Olandijoje įvykusiame tarptautiniame turnyre.

Į tarptautinį jau daugiau negu 20 metų Olandijoje vykstantį „Waterpoort cup“ turnyrą Kretingos rajono karatė mokyklos „Shodan“ auklėtiniai išvyko kovingai nusiteikę ir gerai pasirengę. Nepaisant ilgos kelionės, šodaniečiai puikiai startavo šiose gilias tradicijas turinčiose varžybose ir iškovojo po 2 aukso ir sidabro bei 1 bronzos medalį. Šiose varžybose dalyvavo per 250 dalyvių iš 8 Europos šalių, kurie atstovavo 26 klubams.

Čempionu savo amžiaus grupėje tapo Juozas Jonkus (Pranciškonų gimnazija) ir Neda Liepa Galdikaitė (Marijono Daujoto progimnazija). Juozas pirmoje kovoje įveikė lenką Jerzy Baranowski, antroje kovoje olandą Marti Lubberns, o finale kitą Lenkijos atstovą Tymon Jankowski. Neda pirmoje kovoje įveikė švedę Idde Hoffer, o antrą kovą baigė lygiosiomis su varžove iš Lietuvos, pateko į finalą, kuriame susitiko su klubo drauge Kotryna Kasnauskyte (Pranciškonų gimnazija), kuri savo grupėje įveikė abi varžoves. Po atkaklios bendraklubių kovos pergalę iškovojo Neda, o Kotryna pasipuošė vicečempionės taure.

Vicečempionu savo amžiaus grupėje tapo Vilius Danilevičius, o bronzos medalį iškovojo Kamilė Kontrimaitė (Vydmantų gimnazija).

Garbingai varžybose kovojo ir patirties sėmėsi Paulius Kaunas ir Emilis Girdenis.

Tarptautinėms varžyboms vaikus parengė Kretingos karatė kiokušin mokyklos „Shodan“ treneriai Aivaras Baltmiškis, Lukas Kubilius, Erika Rukšėnaitė, Žygimantas Šniaukas ir Dovydas Martišius.

„P. n.“ informacija


Visos teisės saugomos. © 2006-2017 UAB 'Pajūrio naujienos'. Atsakomybės apribojimas. pingvinas