Pajūrio naujienos
Help
2023 Gruodis
Pi 4111825
An 5121926
Tr 6132027
Ke 7142128
Pe18152229
Še29162330
Se310172431
Apklausa

Ar įsigytumėte obligacijų šalies gynybai stiprinti?

Taip
Ne
Neturiu nuomonės
Komentarų topas

Atšventė Pyragų dieną

  • Tradicijos
  • 2023-11-07

Funkcinę treniruotę gausiam mėgstančių sportuoti moterų būriui vedė Kretingos sporto mokyklos trenerė Ieva Januškienė (priekyje).

Vakar perpiet Kretingos socialinių paslaugų centro darbuotojos Rotušės aikštėje įrengtoje palapinėje kvietė kretingiškius užeiti ir pasivaišinti pačių iškeptais pyragais. Taip bendruomeniškai buvo paminėta vis labiau šaknis mūsų visuomenėje įleidžianti Pyragų diena.

Tuo pačiu, skanaujant ir dalinantis ne vien pyragais, bet ir jų gamybos receptais, buvo siekiama dalintis ir bendryste, o taip pat – viešinti Socialinių paslaugų centro teikiamas paslaugas, kurių gali tikėtis įvairaus amžiaus ir skirtingų poreikių mūsų rajono gyventojai.

„Pernai pirmąkart sumanėme Pyragų dieną paminėti ne savo darbovietėje, bet išeiti į viešumą. Mūsų darbo specifika – teikti socialines paslaugas žmonėms, todėl ir norėjome, kad kuo daugiau kretingiškių sužinotų apie globėjus, vaikų globą, apie mūsų teikiamas įvairias integruotas paslaugas. Todėl sumanėme, kad Pyragų dieną reikia atšvęsti išvien su kretingiškiais Rotušės aikštėje“, – kalbėjo Socialinių paslaugų centro vadovė Danutė Skruibienė.

Pyragais nukrauti stalai Socialinių paslaugų centro palapinėje.

Renginys pernai pasiteisino: oras buvo itin giedras, žmonės noriai užeidavo į centro įrengtą palapinę, skanavo įvairius pyragus ir dosniai už juos aukojo. Už surinktas kretingiškių aukas Socialinių paslaugų centro Dienos tarnybą lankantys vaikai galėjo mėgautis išvyka į Rusnę, Šilutę ir smagiai pramogauti.

Tačiau vakar, nuo pat ryto įsismarkavus lietui, Pyrago dienos vaišės buvo sutrumpintos: Socialinių paslaugų centro darbuotojos kvietė kretingiškius pasigardžiuoti gabalėliu pyrago perpiet, nuo 11 iki 13 val.

Konkretaus sumanymo, kur realizuos šįkart surinktas aukas, tikino D. Skruibienė, dar neturį – galbūt prisidės prie kalėdinių „Išsipildymo akcijos“ dovanų savo centro vaikams, o galbūt ir vėl kitąmet surengs jiems ekskursiją.

„P. n.“ informacija


Visos teisės saugomos. © 2006-2017 UAB 'Pajūrio naujienos'. Atsakomybės apribojimas. pingvinas