Pajūrio naujienos
Help
2023 Gruodis
Pi 4111825
An 5121926
Tr 6132027
Ke 7142128
Pe18152229
Še29162330
Se310172431
Apklausa

Ar atvykstantieji dirbti iš Baltarusijos kelia pavojų Lietuvos saugumui?

Taip
Ne
Neturiu nuomonės
Apklausa

„Pajūrio naujienų“ skaitytojai kviečiami išrinkti 2023-ųjų Metų žmogų!

Saulius Paulius BYTAUTAS
Auksė ANTULIENĖ
Romaldas SAKALAUSKAS
Lukas KUBILIUS
Simona MONTVYDAITĖ-KAYA
Virginijus BRAZAUSKAS
Dovydas BAJORAS
Tadas ROMEIKA
Janė LEŠČIAUSKIENĖ
Daiva DUDĖNIENĖ
Gražina KATKUVIENĖ
Gintaras ŽIOBAKAS
Komentarų topas

Funkcinę treniruotę gausiam mėgstančių sportuoti moterų būriui vedė Kretingos sporto mokyklos trenerė Ieva Januškienė (priekyje).

Iškilmingai perkirpus naujo Kretingos sporto centro atidarymo juostelę, Kretingos „Kretingai“ sužaidus pirmąsias rungtynes namų aikštėje, visą savaitgalį Sporto centro atidarymo proga vyko sporto renginiai, skirti sporto mėgėjams: fizinių pratimų treniruotėje apsilankė didžiulis būrys moterų, draugystę tinklinio aikštėje įtvirtino Kretingos, Palangos, Darbėnų ir Kūlupėnų tinklininkai, savo jėgas išbandė badmintono žaidėjai.

Sportavo didžiulis būrys moterų

Naujai atidarytame Kretingos sporto centre įvyko funkcinė ir lankstumo bei mobilumo treniruotės, kurias vedė Kretingos sporto mokyklos trenerė Ieva Januškienė. Norą dalyvauti jose išreiškė gausus būrys įvairaus amžiaus moterys: funkcinėje treniruotėje, vykusioje universalioje salėje, dalyvauti užsiregistravo 56 moterys, lankstumo ir mobilumo – 38-ios. „Į antrąją treniruotę atėjo šiek tiek mažiau negu užsiregistravo, tačiau džiaugiuosi, kad abi treniruotės pavyko, moterys, kad ir pavargo, buvo labai patenkintos. Tai mane skatina kviesti moteris rinktis penktadieniais į lankstumo ir mobilumo treniruotes, juolab kad ir sąlygos sportuoti dabar kuo puikiausios“, – I. Januškienė akcentavo, kad sportuoti naujame Sporto centre, aerobikos ir bokso salėje, kur ir planuojama rengti treniruotes, yra vienas malonumas: viskas – nauja ir modernu.

Per funkcinę treniruotę moterys, anot trenerės, paplušėjo kaip reikiant. „Nežiūrint, kad funkcinės treniruotės pagrįstos realiame gyvenime atliekamais judesiais, tarkim, ėjimu, bėgimu, stūmimu, tūpimusi ir panašiai, tokia treniruotė yra labai intensyvi ir reikalauja didelės ištvermės, tačiau lavina ir gerina žmogaus fizinį, funkcinį pajėgumą“, – I. Januškienė teigė, kad greičiausiai dėl to šioje treniruotėje dalyvavo jaunesnės ir sportuoti įpratusios moterys, o štai lankstumo ir mobilumo treniruotės tinkamos ir vyresnio amžiaus ar fiziškai mažiau pasirengusioms moterims.

Proginio tinklinio turnyro nugalėtoja „Kretingos“ komanda

Stipriausi – Kretingos tinklininkai

Kretingos sporto centro atidarymo proga tinklinio turnyre turėjo dalyvauti Palangos, Kretingos ir Gargždų komandos. Paskutiniu momentu Gargždų komandai atsisakius dalyvauti, padėtį išgelbėjo Darbėnų ir Kūlupėnų seniūnijų sporto organizatoriai Dovilė Višinskienė ir Rolandas Juknevičius. Jų pastangomis pavyko suburti jungtinę komandą „Darba-Kūlupėnai“.

Pirmosiose rungtynėse susitiko „Kretinga“ ir „Palanga“. Rungtynes gana nesunkiai 3:0 (25:14; 25:19; 25:12) laimėjo Kretingos tinklininkai, vadovaujami Ramūno Kociaus. Antrosiose rungtynėse „Palangos“ jaunieji tinklininkai (treneris Romas Strockis) patyrė pralaimėjimą 0:3 (14:25; 17:25; 15:25) prieš jungtinę „Darba-Kūlupėnai“ komandą.

Kiek labiau įtempta kova vyko tarp „Kretingos“ ir jungtinės komandos „Darba-Kūlupėnai“. Trečią setą jungtinė komanda privertė „Kretingos“ sirgalius sunerimti – po pertraukos tiksliau sužaidę priartėjo prie priešininkų ir išlygino rezultatą, tačiau daugiau patirties turintys „Kretingos“ tinklininkai laimėjo ir trečią setą, ir rungtynes 3:0 (25:17; 25: 15; 26:24).

„Kretingos“ komanda (Ramūnas Kocius, Mantas Barzdžius, Kazys Mačiulskis, Audrius Vaitkus ir Mindaugas Kalvaitis), iškovojusi abi pergales tapo turnyro nugalėtoja, antroje vietoje – jungtinė komanda „Darba-Kūlupėnai“, treti – jaunieji „Palangos“ tinklininkai. Komandos buvo apdovanotos taurėmis, žaidėjai medaliais, geriausi komandų žaidėjai prizais, kuriuos įteikė rajono Savivaldybės vicemerė Vaida Jakumienė.

Geriausiais komandų žaidėjais pripažinti: Kazys Mačiulskis („Kretinga“), Laurynas Drazdas („Darba-Kūlupėnai“), Paulius Mizgiris („Palanga“).

Kretingos rajono dviejų klubų „Žalgiris“ ir „Smešas“ badmintonininkai pasivaržyti susirinko Kretingos sporto centro atidarymo proga.

Turės galimybę treniruotis

Kretingos sporto centro pranašumus išbandė ir dviejų Kretingos badmintono klubų „Žalgiris“ bei „Smešas“ badmintonininkai: centro atidarymo proga pasivaržyti susirinko 56 badmintono mėgėjai, kurie varžėsi moterų, vyrų ir mišrių dvejetų kategorijose dviejose pajėgumo grupėse.

„Nugalėtojų ir prizininkų daug, visų ir neišvardintume, – Kretingos sporto mokyklos badmintono trenerė Vaida Slušnienė pasidžiaugė, kad sąlygas treniruotis Sporto centre turės šios mokyklos jaunieji badmintonininkai. – Išbandėme naują salę, patyrėme, ką reiškia sportuoti ten, kur daug erdvės: iki šiol varžydavomės keturiose aikštelėse, o dabar žaidėme septyniose.“

Klubo „Smešas“ kartu su rajono Kultūros ir sporto skyriumi surengtas turnyras – pirmas, bet ne paskutinis. „Tikimės, kad ir ateityje Kretingoje turėdami naują Sporto centrą galėsime rengti badmintono turnyrus“, – vylėsi V. Slušnienė.

„P. n.“ informacija


Visos teisės saugomos. © 2006-2017 UAB 'Pajūrio naujienos'. Atsakomybės apribojimas. pingvinas