Pajūrio naujienos
Help
2023 Gruodis
Pi 4111825
An 5121926
Tr 6132027
Ke 7142128
Pe18152229
Še29162330
Se310172431
Apklausa

Ar įsigytumėte obligacijų šalies gynybai stiprinti?

Taip
Ne
Neturiu nuomonės
Komentarų topas

Spalį buvo baigti Maironio gatvės remonto darbai: paklotas naujas asfaltas, panaikintos elektros oro linijos ir nutiestas požeminis elektros kabelis, pastatyti nauji šviestuvai, tačiau gatvės ruožas nuo sankirtos su Pušyno gatve iki neseniai atnaujintos Vilniaus gatvės liko netvarkytas.

Ruožo asfalto danga lopas ant lopo. Šalia gatvės prie kapinių esanti automobilių stovėjimo aikštelė, kurioje ypač vasarą, parkuojasi turistiniai autobusai, irgi apleista. „Kaip visada – vieną galą sutvarkė, kitą paliko“, – piktinasi kretingiškiai, nesuprantantys tokios gatvių renovavimo tvarkos kone pačiam miesto centre.

Kretingos rajono savivaldybės administracijos direktorius, Saugaus eismo komisijos pirmininkas Povilas Černeckis paaiškino, kad po remonto Maironio gatvėje pirmenybė bus teikiama dviratininkams ir pėstiesiems, tai bus dviračių ir pėsčiųjų gatvė, kuria automobiliai važiuoti galės nelenkdami dviratininkų. „Tą dviračių taką norime pratęsti iki pat Vilniaus gatvės, bet nuo susikirtimo su Pušyno gatve palikti ir dvipusį eismą automobiliams. Tai būtina, kad neužkimštume Vilniaus gatvės, kad automobiliai į ją patekti galėtų ir Pušyno gatve. Be atskiro projekto šio Maironio gatvės ruožo nesutvarkysime“, – sakė jis.

Ruožo renovaciją tikisi suprojektuoti šią žiemą. Be to, šį Maironio gatvės ruožo remontą teks įtraukti į renovacijos laukiančių gatvių sąrašą. Sąrašo pradžioje ar gale atsidurs šis projektas – galutinai nuspręs tą sąrašą tvirtinantys Savivaldybės tarybos politikai.

„P. n.“ informacija


Visos teisės saugomos. © 2006-2017 UAB 'Pajūrio naujienos'. Atsakomybės apribojimas. pingvinas