Ar praneštumėte apie narkotikų vartojimą anonimiškai tel. 8 700 60777?

Spalio 19 d. „7bet-NKL“ rungtyniaujanti „Kretingos komanda, treniruojama Arimanto Mikaločiaus, išvykoje 74:79 (13:26; 24:20; 22:15; 18:15) turėjo pripažinti Vilkaviškio „Perlo“ (4 pergalės, 2 pralaimėjimai) komandos pranašumą. Šiose rungtynėse I kėlinio pabaigoje šeimininkai surengė spurtą 12:0 ir atitrūko 26:11, baigiantis II kėliniui kretingiškiams, po M. Jurkaičio prasiveržimo, pavyko sušvelninti atsilikimą iki vienženklio – 37:46. Po pertraukos kretingiškiai dar labiau pagerino žaidimą ir prieš lemiamą kėlinį atsiliko jau per vieną metimą – 59:61. Ketvirtą kėlinį varžovams vėl buvo pavykę atitrūkti – 68:60, bet prasidedant paskutinei rungtynių minutei, po M. Stašio taiklių baudos metimų, rezultatas tapo lygus – 74:74. Per likusį laiką taškus rinko tik varžovai, kurie ir iškovojo pergalę. Nesustabdomai Vilkaviškio komandoje žaidė legionierius Ajare Sanni, pelnęs 31 tašką ir surinkęs 39 naudingumo balus.

Šiose rungtynėse Kretingos „Kretingai“ atstovavo: Mindaugas Stašys (5/9 dvitaškiai, 9/11 baudos) – 22, Mantas Ruikis – 11, Modestas Jurkaitis (5 atk. kamuoliai) – 10, Arvydas Šikšnius (2/4 tritaškiai) – 8, Edgaras Danys (2/3 tritaškiai) ir Edvinas Alunderis (5 atk. kamuoliai, 2 blokai) – po 7, Rytis Zabita – 6, Nojus Pabrieža – 3, Henrikas Kalnius ir Tautvydas Rudys.

Spalio 21 d. kretingiškiai išvykoje 74:85 (16:16; 27:13; 14:27; 17:29) neprilygo ir „Šilutės“ (3 pergalės, 3 pralaimėjimai) komandai. Rungtynės prasidėjo kova taškas į tašką, po I kėlinio rezultatas buvo lygus, II kėlinį „Kretingos“ komanda atsiplėšė dviženkle persvara – 43:29. Prasidėjus III kėliniui kretingiškiai įgijo didžiausią – 18 taškų – persvarą 47:29, bet varžovai kėlinį baigė galingu žaidimu ir atsilikimą sušvelnino iki minimalaus rezultato – 57:56. Rungtynių baigtis sprendėsi IV kėlinį: jam įpusėjus rezultatas dar buvo lygus 68:68, bet likusias penkias minutes sėkmingiau žaidė „Šilutė“. Po 6-ių turų kretingiškiai su 2 pergalėmis ir 4 pralaimėjimais užima IX–XI turnyrinės lentelės pozicijas.

Kretingos „Kretinga“: Mantas Ruikis (6/8 dvitaškiai, 6 atk. kamuoliai) – 16, Rytis Zabita (7/11 dvitaškiai, 5 atk. kamuoliai) – 14, Mindaugas Stašys (4/6 dvitaškiai, 5 atk. kamuoliai, 6 rez. perdavimai) – 12, Nojus Pabrieža (5/6 dvitaškiai, 5 atk. kamuoliai) – 10, Arvydas Šikšnius (2/6 tritaškiai) – 9, Modestas Jurkaitis – 5, Edgaras Danys ir Edvinas Alunderis – po 4.

Artimiausias rungtynes Kretingos „Kretinga“ žais spalio 26 d. 19 val. naujajame Kretingos sporto centre, kur priims praėjusių metų lygos čempionę Kauno „Žalgirio-II“ (2 pergalės, 4 pralaimėjimai) komandą, o spalio 28 d. išvykoje susitiks su Vilniaus „Steku“ (3 pergalės, 3 pralaimėjimai).