Susitikus su vaikystės treneriu: (iš dešinės) Erikas Cchovrebovas, Yamasaki akademijos kuratorius Lietuvoje vienas pirmųjų Eriko trenerių Giedrius Karavackas, Leonardas Farah ir Gvidas Glatkauskis.

Kretingos dziudo klubo „Ardonas“ imtynininkai, treniruojami Eriko Cchovrebovo, dalyvavo Plungėje įvykusiame atvirame Plungės miesto dziudo čempionate „Auksinis ruduo 2023“.

E. Cchovrebovas akcentavo tai, kad jo auklėtiniai į varžybas išvyko be jo. „Tačiau ir be trenerio patarimų, vaikai iš varžybų tuščiomis negrįžo“, – sakė jis.

Klubui „Ardonas“ atstovavę Karolina Eberling iškovojo I v., Gintė Kazlauskaitė užėmė II v., o Emėja Beniušytė, Paulius Ališauskas ir Armandas Buožius tapo III v. laimėtojais.

Trenerio pastebėjimu, jo auklėtinis Markas Kurpoviesas vos per žingsnį buvo nuo medalio, tačiau įgijo neįkainojamos patirties: jis laimėjo dvi kovas, tiek pat pralaimėjo, ir tarp 27 sportininkų užėmė VII v. Kitiems sportininkams – Marijui Moulazimis, Jurgiui Butkui, Arminui Terechovui ir Karoliui Urbaičiui – tai buvo pirmosios, gal ir nelabai sėkmingos, patirtys.

„Ardono“ sportininkams dalyvaujant varžybose Plungėje, treneris Erikas Cchovrebovas kartu su sportininkais Leonardu Farah ir Gvidu Glatkauskiu dalyvavo Šakiuose surengtame brazilų jujitsu (džiudžitsu) seminare, kurį vedė Yamasaki akademijos kuratorius Lietuvoje Giedrius Karavackas, 2 dano braziliško jujitsu ir 4 dano dziudo meistras, daugkartinis Lietuvos dziudo, sambo čempionas, Europos ir Pasaulio dziudo ir sambo čempionatų dalyvis, tarptautinių grapling’o turnyrų ir čempionatų nugalėtojas. „Tai yra mano vaikystės treneris, kuris šiuo metu gyvena Amerikoje ir ten aktyviai treniruojasi pats, turi treniruojamų auklėtinių“, – galimybe susitikti pasidžiaugė E. Cchovrebovas.