Iš rungtynių protokolų

• 2023-10-20

Tęsiasi Kretingos rajono krepšinio pirmenybės. I lygoje ir toliau be pralaimėjimų išlieka dvi komandos. „Jokūbavas“ 85:68 palaužė be pergalių liekančius „Kūlupėnus“ (Aurimas Vaičiulis – 18, Andrius Bėrontas ir Voldemaras Knystautas – po 16; Šarūnas Stalmokas – 24, Lukas Lemežis – 13). Antrą pergalę pasiekė ir „Skuodo KKSC-Senamiests“, 92:72 nugalėjęs pirmą pralaimėjimą patyrusį Salantų „Vėją“ (Paulius Mitkus – 24, Julius Kryževičius – 17; Dalius Daukantas – 20, Julius Paulauskas – 16). Pirmą pergalę pasiekė „Urbovita“, 90:63 nugalėjusi „Vydmantus-Granduvą“ (Aurimas Girdenis – 30, Deividas Petravičius – 16; Erikas Kubilius – 22, Nerijus Stonkus – 11). „Kretingalės“ komanda po pratęsimo 100:92 palaužė „Virusą“, kuris prieš ketvirtą kėlinį atsiliko 26 taškais, bet 22 taškais laimėjo paskutinį kėlinį, ir per pratęsimą varžovai dėl išnaudotų pražangų limito liko keturiese, bet vis dėlto iškovojo pirmąją pergalę (Martynas Ruzgus – 28, Rokas Tiškus – 27; Vytautas Šližius – 43, Remigijus Turskis – 18).

II lygos A pogrupyje toliau pergalingai rungtyniauja „Ridiko“ komanda, 65:35 nugalėjusi „Flex Blow“ (Ignas Urbonas – 17, Tomas Mikalauskas – 12; Tadas Razgus ir Vitoldas Lapuzovas – po 9). Antrą pergalę šiame pogrupyje pasiekė ir „Oranžinis šaras“, 104:70 nugalėjęs SM-2008 komandą (Šarūnas Pocius – 24, Dalius Kurmanskis – 16; Arnas Šliauderis – 17, Dovydas Leščiauskas – 11). Pirmą pergalę įsirašė SM komanda, po dramatiškos kovos 80:79 nugalėjusi „Žemaičius“ (Matas Girdenis – 20, Edvinas Mickus – 14; Raimondas Bočkus ir Giedrius Petreikis – po 20).

B pogrupyje be pralaimėjimų toliau lieka „Kurmaičiai“, 80:57 nugalėję be pergalių liekančią „Grūšlaukę“ (Remigijus Milašius – 30, Julius Jasas – 16; Simas Endriekus – 17, Rokas Spurgana – 14). SK „Darba“ dėl sėkmingai sužaisto paskutinio kėlinio 78:74 palaužė SM-2007 komandos pasipriešinimą ir iškovojo antrąją pergalę (Rytis Galdikas – 27, Evaldas Paulauskas – 16; Tautvydas Rudys – 28, Deivydas Kazlauskas – 19). Antrą pergalę iškovojo ir „Stafs“, 79:68 nugalėjęs „Moon Tours“ komandą (Giedrius Ratkus – 21, Mantas Jonikas – 19; Gajus Domarkas – 24, Giedrius Baitis – 15).