Pajūrio naujienos
Help
2023 Gruodis
Pi 4111825
An 5121926
Tr 6132027
Ke 7142128
Pe18152229
Še29162330
Se310172431
Apklausa

Ar atvykstantieji dirbti iš Baltarusijos kelia pavojų Lietuvos saugumui?

Taip
Ne
Neturiu nuomonės
Komentarų topas

Pastaruosius metus nuostolingai dirbanti Kretingos rajono savivaldybės uždaroji akcinė bendrovė „Kretingos turgus“ – 2022 m. veiklos nuostolis buvo 9 tūkst. eurų – perka mini traktorių aplinkai prižiūrėti.

Kretingos rajono savivaldybės tarybos komitetuose šią savaitę buvo svarstomas sprendimo projektas dėl bendrovės „Kretingos turgus“ įstatinio kapitalo didinimo 13 tūkst. eurų, pagal oficialią versiją šie pinigai ir skiriami pirkti mini traktoriui, kuris, kaip teigiama aiškinant sprendimo projektą, reikalingas turgaus aplinkai tvarkyti. Tarybos valdantieji sprendimo projektui pritarė, opozicijai kilo abejonių. „Ar nupirkus traktoriuką turgus bus patrauklesnis, ar šiandieną turgui jo labiausiai reikia, gal tą traktorių perkame „Kretingos komunalininkui“, prie kurio planuojama jungti „Kretingos turgų?“ – klausė opozicijai vadovaujanti Violeta Turauskaitė. „Traktorius šiandieną yra geriausia investicija į „Kretingos turgų“, buvo svarstomos galimybės išasfaltuoti teritoriją, tvarkyti paviljonus, jų stogus, bet tam reikia didelių lėšų“, – sakė meras Antanas Kalnius.

Bendrovės „Kretingos turgus“ direktorius Nerijus Tertelis patvirtino, kad turgaus teritorijos asfaltavimas kainuotų apie 40 tūkst. eurų, panašiai tiek reikėtų prekybos paviljonų stogų dangai, daliai jų konstrukcijų atnaujinti.

Praėjusį mėnesį Kretingos rajono savivaldybės taryba nusprendė uždarąją akcinę bendrovę „Kretingos turgus“ reorganizuoti į Savivaldybės įmonę tam, kad galėtų sujungti su kita, tokį pat juridinį Savivaldybės įmonės statusą turinčia įmone „Kretingos komunalininkas“. Tačiau reorganizuoti uždarąją akcinę bendrovę „Kretingos turgus“ trukdo jos finansinis nelikvidumas (įmonės turto vertė yra mažesnė už įmonės nuostolį), tad mini traktoriaus įsigijimas turėtų pašalinti šią kliūtį ir uždegti žalią šviesą.

„Kretingos turgaus“ direktorius Nerijus Tertelis prognozuoja 2023 m. įmonės veiklos nuostolį būsiant apie 6 tūkst. eurų.

„P. n.“ informacija


Visos teisės saugomos. © 2006-2017 UAB 'Pajūrio naujienos'. Atsakomybės apribojimas. pingvinas