Spalio 12 d. „7bet-NKL“ namų rungtynėse, žaistose Palangoje, Kretingos krepšinio klubo komanda, treniruojama Arimanto Mikaločiaus, 72:87 (16:25; 15:21; 27:24; 14:17) turėjo pripažinti vietos „Olimpo“ (3 pergalės, 1 pralaimėjimas) komandos pranašumą. Pirmą kėlinį kretingiškiai po Ryčio Zabitos pataikyto dvitaškio pirmavo 13:10, bet likusias 4 min. „Olimpas“ užbaigė spurtu 3:15 ir įgijo persvarą. Baigiantis II kėliniui varžovams pavyko dar labiau nutolti – 31:46. Po pertraukos aikštėje ir toliau geriau sekėsi varžovams, jie, prasidėjus III kėliniui, įgijo didžiausią susitikime – 19-os – taškų persvarą (22 min. 34:53), ir Palangos „Olimpas“ dar pirmavo 57:70. Paskutinį kėlinį kretingiškiams pavyko priartėti iki 10 taškų (33 min. 60:70), bet rungtynių perlaužti nepavyko, paskutines minutes aikštėje žaidė komandos jaunimas. Per šį susitikimą komanda dėl nosies lūžio prarado nė keturių minučių nespėjusį sužaisti Kristupą Smirnovą.

Kretingos „Kretinga“: Mindaugas Stašys (2/3 tritaškiai, 7/8 baudos, 6 rez. perdavimai) – 15, Modestas Jurkaitis (2/5 tritaškiai) – 13, Mantas Ruikis ir Rytis Zabita – po 9, Edgaras Danys (3 per. kam.) – 8, Edvinas Alunderis (9 atk. kamuoliai) – 6, Henrikas Kalnius ir Nojus Pabrieža – po 3, Arvydas Šikšnius ir Tautvydas Rudys – po 2, Eisvydas Petkus ir Kristupas Smirnov – po 1.

Spalio 14 d. kretingiškiai išvykoje 87:73 (18:21; 31:15; 17:19; 21:18) nugalėjo Vilniaus „Ryto-II“ (4 pralaimėjimai) komandą. Šiose rungtynėse kretingiškiai po I kėlinio atsiliko 3 taškais, bet II kėlinį pelnė dvigubai daugiau taškų už sostinės komandą ir į ilgąją pertrauką išsinešė 13 taškų persvarą – 49:36. Po pertraukos varžovams nė karto nepavyko priartėti arčiau negu per 6 taškus, ir buvo iškovota įtikinama antroji pergalė šį „7bet-NKL“ sezoną.

Sužaidus keturis turus A. Mikaločiaus auklėtiniai su dviem pergalėmis ir dviem palaimėjimais dalinasi VII–IX turnyrinės lentelės pozicijomis.

„Kretinga“: Mindaugas Stašys (4/6 dvitaškiai, 3/5 tritaškiai, 5/5 baudos, 5 rez. perdavimai, 31 naud. balas) – 22, Mantas Ruikis (5/9 dvitaškiai) – 18, Rytis Zabita (6/11 dvitaškiai, 17 atk. kamuolių, 28 naud. balai) – 14, Edgaras Danys (2/3 tritaškiai) – 9, Modestas Jurkaitis ir Edvinas Alunderis (4/5 dvitaškiai) – po 8, Nojus Pabrieža – 5, Arvydas Šikšnius – 3, Eisvydas Petkus ir Henrikas Kalnius.

Artimiausias dvejas rungtynes kretingiškiai žais išvykose: spalio 19 d. su Vilkaviškio „Perlu“ (3 pergalės, 1 pralaimėjimas), spalio 21 d. 16 val. su Šilutės „Šilute“ (1 pergalė, 3 pralaimėjimai).