Pajūrio naujienos
Help
2023 Gruodis
Pi 4111825
An 5121926
Tr 6132027
Ke 7142128
Pe18152229
Še29162330
Se310172431
Apklausa

Ar atvykstantieji dirbti iš Baltarusijos kelia pavojų Lietuvos saugumui?

Taip
Ne
Neturiu nuomonės
Komentarų topas

Praėjusį savaitgalį, parapijiečių iniciatyva įrengtame sename pastate šventoriuje, pradėjo veikti šventadienio kavinukė.

Praėjusį sekmadienį Kretingos katalikų bažnyčios aktyvių parapijiečių bendruomenė šventoriuje esančiame istoriniame pastate, kuris pastaruosius dešimtmečius tarnavo kaip sandėlis, atidarė kavinukę. Jos patalpas sekmadienį po Votyvos šv. Mišių pašventino brolis Kazimieras Aurelijus Kasparavičius.

Kavinės idėją subrandinęs Pastoracinės tarybos vadovo (parapijos klebono) pavaduotojas Rimantas Radzevičius pasakojo, kad kelerius metus po Votyvos šv. Mišių ir prieš Sumą sekmadieniais kviesdavo žmones bendrystei prie kavos ar arbatos puodelio į šventoriuje įrengtą palapinę. Arbatos, kavos ir saldumynų prie jų iš parapijiečių suaukotų lėšų parūpina klebonas Saulius Paulius Bytautas, vaišių atsineša ir patys parapijiečiai.

„Nuo gausaus sniego praėjusią žiemą palapinė įlūžo, bet mes neatsisakėme minties vis vien kviesti žmones bendrauti. Broliai įsileido į vienuolyno patalpas – koridorių šalia refektoriaus. Pusmetį brandinome mintį, kad reikia persikelti prie pagrindinio tako, kur vaikšto žmonės, kad matytųsi, ir būtų jauku užeiti“, – kalbėjo R. Radzevičius.

Tam su bendraminčiais išvalė ūkinio statinio patalpas, sunešė reikalingą įrangą, tačiau, kad jose būtų dar jaukiau, ketina sienas papuošti besikeičiančiomis kuriančių parapijiečių parodomis. „Sieksime, kad artėjant žvarbiems rudens ir žiemos šventadieniams, sušiltų ne tik kūnas, bet ir susirinkusiųjų širdys“, – akcentavo pašnekovas.

„P. n.“ informacija


Visos teisės saugomos. © 2006-2017 UAB 'Pajūrio naujienos'. Atsakomybės apribojimas. pingvinas