Pajūrio naujienos
Help
2023 Gruodis
Pi 4111825
An 5121926
Tr 6132027
Ke 7142128
Pe18152229
Še29162330
Se310172431
Apklausa

Ar įsigytumėte obligacijų šalies gynybai stiprinti?

Taip
Ne
Neturiu nuomonės
Komentarų topas

Kretingos rajono jaunimo apdovanojimai – graži ilgametė tradicija, kurios tikslas – pagerbti įvairiose srityse pasižymėjusius ryškiausius rajono jaunimo lyderius, iniciatyvas, organizacijas, o svarbiausia – ir patiems juos išrinkti!

Apdovanojimų iniciatorė Kretingos rajono savivaldybė kviečia siūlyti nominantus šiems apdovanojimams – pagalvoti, galbūt yra draugas, bendraklasis ar mokinys, kuris šiais metais, kai prireikė daug kantrybės, lankstumo ir prisitaikymo prie esamos situacijos, nusipelnė gauti apdovanojimą už visus atliktus gerus darbus. O galbūt patiko koks nors projektas, kurio veiklose teko dalyvauti, ar organizacija.

Kandidatai Kretingos rajono jaunimo apdovanojimams gali būti siūlomi šiose nominacijose:

Metų jaunimo darbuotojas – tai pilnametis asmuo, dirbantis su jaunais žmonėmis jų laisvalaikiu, siekiantis asmeninio ir socialinio jaunų žmonių tobulėjimo tiek per individualų darbą su skirtingais asmenimis, tiek dirbdamas su grupėmis ir turintis šiam darbui reikalingų kompetencijų;

Metų jaunimo organizacija – tai nevyriausybinė organizacija, kuri savo veikla motyvuoja aplinkinius keisti įprastą gyvenimo tėkmę;

Metų jaunimo savanoris – asmuo, aktyviai veikiantis ir įsitraukiantis į įvairią visuomeninę ar jaunimo organizacijų veiklą bei miesto renginius. Jis yra puikus pavyzdys žmogaus, kuriam neatlygintina visuomenei naudinga veikla, pagalba kitiems yra svarbus užsiėmimas, motyvuojantis ne tik jį patį, bet ir aplinkinius;

Metų jaunimo lyderis – įvairiose srityse kūrybiškas žmogus, kupinas smalsumo ir noro savo žiniomis dalintis su kitais. Gebantis išgirsti ir komunikuoti su aplinkiniais, taip prisidėdamas prie geresnės Kretingos miesto ateities.

Metų jaunimo kampelis – vieta, kurioje lankosi daugiausiai jaunimo, nes joje galima atsipalaiduoti, būti savimi, gerai praleisti laiką.

Metų jaunimo enciklopedija – jaunas žmogus, kuris turi didelius mokslo pasiekimus ir garsina Kretingos vardą mokslo srityje.

Metų jaunimo spalva – tai jaunas žmogus, kuris gražina sienas savo dailės sugebėjimais. Turi pasiekimų įvairiuose konkursuose, savo darbais garsina Kretingą.

Metų jaunimo nata – jaunas žmogus, kuris mėgsta muziką, ja kvėpuoja ir gerai jaučiasi scenoje bei „garsiomis natomis“ garsina Kretingą.

Metų jaunimo sportininkas – sportuoja ne pirmus metus, nepasiduoda, kai sunku, ir garsina mūsų miestą, šalį. Metų jaunimo aktorius – vienas Kretingos jaunimo teatro „Atžalynas“ veidų. Šį žmogų dažnai galite išvysti spektakliuose tiek vaikams, tiek paaugliams.

Nominantus galima siūlyti iki spalio 31 d. anketą užpildant tinklapyje www.kretinga.lt .

Jaunimo apdovanojimų 2023 renginys, skirtas apdovanoti jaunus ir iniciatyvius kretingiškius, įvertinant jų potencialą ir nuveiktus darbus, rengiamas lapkričio 17 d. 18 val. Kretingos rajono kultūros centre.

„P. n.“ informacija


Visos teisės saugomos. © 2006-2017 UAB 'Pajūrio naujienos'. Atsakomybės apribojimas. pingvinas