Ar praneštumėte apie narkotikų vartojimą anonimiškai tel. 8 700 60777?

Naująjį „7bet-NKL“ sezoną pradėjo Arimanto Mikaločiaus treniruojami „Kretingos“ krepšininkai, pirmosiose rungtynėse po atkaklios kovos išvykoje 78:80 (13:27; 31:15; 14:23; 20:15) turėję pripažinti Joniškio „Delikateso“ pranašumą (2 pergalės). Rungtynes sėkmingiau pradėjo aikštės šeimininkai, po I kėlinio įgiję 14 taškų persvarą (13:27), bet II kėlinį vaizdas aikštėje kardinaliai pasikeitė ir ilsėtis kretingiškiai išėjo turėdami 2 taškų persvarą (20 min. 44:42). Trečias rungtynių kėlinys vėl priklausė varžovams, kuriems pavyko laimėti kėlinį 9 taškais ir susigražinti persvarą – 58:65. Paskutinį ketvirtį kretingiškiams pavyko vėl pavyti varžovus ir juos aplenkti, įpusėjus kėliniui jie buvo priekyje 73:70. Viskas sprendėsi paskutinėmis rungtynių akimirkomis: paskutinę ataką esant lygiam rezultatui 78:78 rengė šeimininkai, ir Darion’as Rackley po prasiveržimo , likus žaisti 4 sek., pelnė du taškus, o „Kretingai“ surengti sėkmingą ataką pritrūko laiko.

„Kretinga“: Mindaugas Stašys (4/5 dvitaškiai, 5/9 tritaškiai, 6 rez. perdavimai, 29 naud. balai) – 27, Edgaras Danys – 11, Kristupas Smirnov (5 atk. kamuoliai) – 9, Mantas Ruikis (2/6 tritaškiai) ir Rytis Zabita (4/7 dvitaškiai, 11 atk. kamuolių) – po 8, Modestas Jurkaitis (5 atk. kamuoliai, 3 per. kamuoliai) – 7, Edvinas Alunderis – 5, Arvydas Šikšnius – 3, Nojus Pabrieža.

Spalio 7 d. kretingiškiai taip pat išvykoje 90:84 (22:25; 21:17; 22:24; 25:18) nugalėjo Šakių „Vyčio-VDU“ (3 pralaimėjimai) komandą. Permainingai vykusiose rungtynėse šeimininkai, likus kiek daugiau negu 7 min. iki IV kėlinio pabaigos, dar pirmavo (77:81), bet tolimais metimais varžovus baudę kretingiškiai išsiveržė į priekį ir įgyto pranašumo nebeišbarstė, taip pasiekdami pirmą sezono pergalę. Šiose rungtynėse kretingiškiai pataikė 13 iš 22 mestų tritaškių (59 proc.).

„Kretinga“: Mindaugas Stašys (3/5 tritaškiai, 10/10 baudos, 6 rez. perdavimai, 29 naud. balai) – 21, Rytis Zabita (10/11 dvitaškiai, 10 atk. kamuolių, 30 naud. balų) – 20, Edgaras Danys (3/4 tritaškiai, 5 rez. perdavimai) – 12, Arvydas Šikšnius (3/6 tritaškiai, 5 rez. perdavimai) – 11, Edvinas Alunderis (5 atk. kamuoliai) – 10, Kristupas Smirnov (3 per. kamuoliai) – 8, Mantas Ruikis – 6, Nojus Pabrieža – 2, Modestas Jurkaitis.

Spalio 14 d. „Kretingos“ komanda išvykoje susitiks su Vilniaus „Ryto-II“ (2 pralaimėjimai) komanda.