Pajūrio naujienos
Help
2023 Gruodis
Pi 4111825
An 5121926
Tr 6132027
Ke 7142128
Pe18152229
Še29162330
Se310172431
Apklausa

Ar įsigytumėte obligacijų šalies gynybai stiprinti?

Taip
Ne
Neturiu nuomonės
Komentarų topas

Apdovanojimų lietus policijos komisariate

  • Audronė GRIEŽIENĖ
  • Šventės
  • 2023-10-03

Arūnas Pužauskas (dešinėje) pristatė naują kolektyvo narį – Veiklos skyriaus viršininką Edmundą Domarką. Šalia jo – apskrities vyriausiojo policijos komisariato viršininkas Alfonsas Motuzas.

Vakar savo profesinę šventę paminėjo Kretingos rajono policijos komisariato darbuotojai. Buvo daug padėkų ir linkėjimų, įstaigos vadovas Arūnas Pužauskas pristatė naują kolegą – pusę metų lauktą ir atrankos būdu paskirtą Veiklos skyriaus viršininką Edvardą Domarką.

Angelai sargai – kitiems

„Jis jau – ne toks jaunas“, – pajuokavo kolektyvo vardu Edvardui rožių įteikęs A. Pužauskas ir patikslino omenyje turėjęs ne amžių, o didelę šio pareigūno, kuris į Kretingą važinės iš Skuodo, darbo patirtį. A. Pužauskas pakartojo populiarų posakį, kad neva kiekvienas žmogus ant peties turime po savo angelą, diktuojantį, kaip elgtis vienoje ar kitoje situacijoje. Tačiau policijos pareigūnai yra išskirtiniai, nes jie patys kitiems turi būti tie angelai, kurie pasako, jei žmogus suklydo, perspėja apie pavojus, prireikus ištiesia pagalbos ranką. „Ačiū, kad stengiatės tokie būti“, – darbuotojams dėkojo komisariato vadovas.

Su profesine švente kolektyvą pasveikino rajono meras Antanas Kalnius. „Egzistuoja gėris, bet – ir blogis, deja. Ne be reikalo esat vadinami angelais sargais, skubat padėti. Jūsų darbas yra sunkus“, – kalbėjo meras. Savivaldybės padėkos raštus jis įteikė komisariato administratorei Vandai Nausėdienei, Reagavimo skyriaus viršininkui Nerijui Japertui, Veiklos skyriaus tyrėjai Agnei Kiškėnaitei, to paties skyriaus vyr. specialistei Ainai Vyšniauskienei.

„Matau dabar nuostabą jūsų veide, kad būsit apdovanoti, žinojau tik aš vienas ir paslaptį išlaikiau iki galo“, – pajuokavo A. Pužauskas. Palinkėjusi, kad Vilniuje vykdomos reformos komisariato nežlugdytų ir kad pareigūnų balsas valdžios visuomet būtų išgirstas, vicemerė Vaida Jakumienė jiems dar įteikė ir po garbingą suvenyrą – Kretingos rajono vėliavą.

Institucijai augti padeda geri pavyzdžiai

Klaipėdos priešgaisrinės gelbėjimo valdybos (PGV) viršininkas Marius Garbenis departamento direktoriaus apdovanojimus – žinybinius ženklus „Už nuopelnus gyventojų saugai“ – įteikė inspektoriui Mariui Stančiui ir Juliui Prušinskui, o nuo savęs dar pridėjo ir po rankų darbo stilizuotą diržą su ugniagesių gelbėtojų simbolika: „Ženklas ir šis diržas tegul visada primins, kad šie drąsūs vyrai, iš gaisro apimto namo Kretingoje, Klaipėdos gatvėje, išvedę senutę, yra prisidėję prie gerų darbų.“

Kad kiekviena išgelbėta gyvybė yra vertybė, akcentavo ir Klaipėdos apskrities vyriausiojo policijos komisariato viršininkas Alfonsas Motuzas. Pavyzdžių, kai pareigūnai aukojasi, negalvodami apie save ir namuose paliktas savo šeimas, mažus vaikus, rizikuodami savo gyvybėmis, per sekundę priima sprendimus gelbėti kitus, anot jo, yra daugiau. „Tai – mūsų laikų didvyriai, ant tokių pavyzdžių statoma Lietuvos policija. Kartais mes, pareigūnai, gal ko nors nepadarom, gal kažką ir ne taip padarom, tačiau gerieji atvejai viską kompensuoja“, – sakė viršininkas.

Už nuopelnus M. Stančių ir J. Prušinską jis apdovanojo II laipsnio pasižymėjimo ženklais. Profesinės šventės proga padėkas už nepriekaištingą ir pavyzdingą tarnybinių pareigų atlikimą A. Motuzas skyrė Renatai Liebei, Mariui Grigaičiui ir Mindaugui Reinikiui. Mindaugui dar buvo įteiktas ženklas ir už ištarnautus metus.

Linkėdamas svajonių išsipildymo, viršininkas pažadėjo, kad bus išpildyta ir kolektyvo svajonė greičiau persikelti į naujas patalpas. „Komisariato statybos reikalai nesustojo, kas nuo mūsų priklauso, padarėm viską. Tikimės, kad ne kitais, bet dar kitais metais pastatas bus pabaigtas“, – sakė A. Motuzas.

Lietuvos probacijos tarnybos Klaipėdos regiono skyriaus vyriausioji specialistė Živilė Budginienė už bendradarbiavimą direktoriaus Romo Ostanavičiaus padėkas perdavė komisariato vadovui Arūnui Pužauskui ir bendruomenės pareigūnei Gitanai Macienei. Su gimtadieniu kolegos pasveikino ir karštai paplojo Veiklos skyriaus tyrėjui Martynui Meiliuliui.


Visos teisės saugomos. © 2006-2017 UAB 'Pajūrio naujienos'. Atsakomybės apribojimas. pingvinas