Pajūrio naujienos
Help
2023 Gruodis
Pi 4111825
An 5121926
Tr 6132027
Ke 7142128
Pe18152229
Še29162330
Se310172431
Apklausa

Ar įsigytumėte obligacijų šalies gynybai stiprinti?

Taip
Ne
Neturiu nuomonės
Komentarų topas

Adolfas VILUCKIS:

– Mano aplinkoje agresyvių nėra, bet kartais girdžiu stadione jaunimą keikiantis. Bet gal čia daugiau iš mandrumo. Lietuvą sukrėtė atvejis, kai Šiauliuose mokinys sumušė mokytoją. Mano karta mokytojus ypač gerbėm. Kai pas kurį nors jis užeidavo į namus, būdavo reikšmingas įvykis. Dabar mokytojo prestižas smukęs, o moksleiviams laisvės duodama per daug.

Vida RUTKĖ:

– Manau, vaikai per daug laiko praleidžia su išmaniaisiais įrenginiais, būna virtualioje realybėje, ir nebėra bendravimo su tėvais, neįskiepijamos vertybės. Aš turiu dvi dukras ir sūnų. Žinoma, padiskutuojam ir apie skaudžias situacijas. Sakom, gali būti, kad kai kurie moksleiviai skriaudžiami savo šeimose, o išėję už jų ribų ir sutikę už save silpnesnį, tą agresiją išlieja.

Algirdas NARAŠKEVIČIUS:

– Šiuolaikiniai mokiniai turi labai daug teisių, o pareigų, deja, – mažai arba išvis neturi. Anksčiau blogai besielgiantį vaiką galėjai perspėti, sudrausminti, dabar to nebepadarysi, nes tuoj pat įsikiš tarnybos. Tėvai to vengia ir auklėjimą dažniausiai palieka savieigai. Neturėtų taip būti, kad tėvai, mokytojai bijotų pasakyti griežtesnį žodį.

Neringa SAVICKIENĖ:

– Esu tokio amžiaus, kad šiek tiek jau galiu vertinti, kaip buvo anksčiau, kaip dabar. Sutinku turbūt su su daugelio žmonių nuomone, kad ne visas jaunimas yra blogas, kad visokio buvo visada. Šeima, tik šeima yra atsakinga, kaip savo vaikus išauklės, kiek išmokys gerbti tėvus, senelius, mokytojus, taip pat ir bendraamžius.

Kalbino Audronė GRIEŽIENĖ, fotografavo Rita NAGIENĖ


Visos teisės saugomos. © 2006-2017 UAB 'Pajūrio naujienos'. Atsakomybės apribojimas. pingvinas