Savo sirgalius ir futbolo aistruolius Lietuvos futbolo federacijos I lygoje žaidžianti „Minija“ pradžiugino viena po kitos sekusiomis dviem pergalėmis namų aikštėje. „Susidarė įspūdis, kad visa Kretinga alsavo futbolo ritmu“, – pasidžiaugęs sirgalių gausa Kretingos miesto stadione ir vis dažniau rodomu rajono valdžios dėmesiu kalbėjo „Minijos“ vyriausiojo trenerio asistentas Martynas Viluckas.

Svečius iš Kauno „Žalgirio B“ futbolininkus mūsiškiai nugalėjo 3:0, įvarčių autoriai Hiroshi Miyazawa (2’), pirmąjį savo įvartį pelnęs Wilson Conceicao (21’) ir Deividas Pipiras(82,). „Pirmą kėlinį buvo ir daugiau gerų momentų ties varžovų vartais, tačiau minijiečių atakos tikslo nepasiekė“, – teigė M. Viluckas, kurio pastebėjimu, II kėlinį mūsiškiai žaidė prasčiau, iniciatyvos daugiau ėmėsi varžovai, tačiau galutinį žodį savo įvarčiu 82-ą minutę vis dėlto tarė „Minijos“ žaidėjas D. Pipiras.

„Minija“: Amir’as Ahalarov’as, Tokiya Hirosawa, Wilson Conceicao, Mantas Gedutis, Matas Keblys, Valdas Jašmontas, Germanas Vaniuchinas, Deividas Pipiras, Hiroshi Miyazawa, Takuya Fushimi, Ernestas Mockus. Po keitimo: Aleksas Pipiras, Lukas Gujis, Aronas Zakarauskas, Vilius Kazlauskas, Dominykas Jakočiūnas.

Prieš FA „Šiaulių B“ komandą „Minija“ laimėjo 2:1, kova vyko šlapioje aikštėje, minijiečiai varžėsi su jauna greita komanda, į kurios vartus įvarčius 18-ą min. pasiuntė Matas Keblys, futbolo akademijos „Minija“ auklėtinis, ir 45-ą min. Deividas Šiuša, rezultatą padvigubinęs per teisėjo pridėtą laiką. „Antrą kėlinį žaidimas nebebuvo toks sklandus, ir, kai 63-ią minutę varžovai žaidė mažuma, komanda tarsi užsiliūliavo, gal šiek tiek išsibalansavome ir dėl keitimų.

O varžovų į mūsų vartus įmuštas įvartis buvo kaip signalas, kad atsipalaiduoti negalima jokiais būdais“, – minijiečių susitikimą su šiauliečiais komentavo trenerio asistentas.

„Minija“: Amir’as Ahalarov’as, Tokiya Hirosawa, Wilson Conceicao, Mantas Gedutis, Matas Keblys, Deividas Pipiras, Hiroshi Miyazawa, Valdas Jašmontas, Ernestas Mockus, Deividas Šiuša, Germanas Vaniuchinas. Po keitimo: Lukas Gujis, Adrijus Putvinas, Vilius Kazlauskas, Robertas Rimutis.

„Minijai“ liko žaisti 7 rungtynes, iš kurių tik 2 – namų aikštėje. „Priėjome tokią sezono stadiją, kada labai svarbus rezultatas – surinkti taškai“, – toks būtų vyriausiojo trenerio Thiago Bomfim Oliveira da Silva ir jo asistento M. Vilucko komentaras.

Po dviejų pergalių iš eilės Kretingos „Minija“, sužaidusi 23 rungtynes, iškovojusi 12 pergalių, surinkusi 42 taškus tarp 16-os komandų užima III turnyrinės lentelės poziciją. Tiek pat taškų turi ir Plungės „Babrungas“, tačiau jis mūsų komandą lenkia įvarčių santykiu: „Minija“ įmušė 33 įvarčius ir 25 praleido, „Babrungas“ atitinkamai – 48 ir 33 įv.