Pe310172431
Še4111825
Se5121926

Ar pritariate, kad centrinis Kretingos miesto stadionas būtų pavadintas Šaulių stadionu?

Rajono „Riflio“ pereinamosios taurės futbolo „7x7“ turnyro nugalėtojai, prizininkai ir svečiai

Rajono Kultūros ir sporto skyriaus specialisto Eriko Žiubrio iniciatyva įvyko „Riflio“ pereinamosios taurės futbolo „7x7“ ir vasaros tinklinio turnyrai.

Kretingos rajono „Riflio“ pereinamosios taurės futbolo „7x7“ turnyre dalyvavo penkios komandos: keturios – iš Kretingos rajono ir viena – svečių komanda iš Klaipėdos. Turnyre komandos žaidė rato sistema.

Rajono vasaros tinklinio turnyro dalyviai

Pirmą vietą iškovojo „Veltūnas“, II v. užėmė „Sigroup“, III v. laimėtojais tapo „Topoliai“, IV v. liko „Vydmantai“, V v. – „Klaipėdos sporto projektai – OHQ MEDIA“.

Naudingiausiais komandų žaidėjais išrinkti: Antanas Martinaitis („Veltūnas“), Neilas Rimkus („Sigroup“), Edvinas Girčys („Topoliai“), Mindaugas Vitkauskis (SK „Vydmantai“); rezultatyviausias turnyro žaidėjas – Edgaras Makarovas iš „Vydmantų“, įmušęs 6 įvarčius, geriausias turnyro vartininkas – Dominykas Gadevičius iš „Veltūno“.

Kretingos rajono vasaros tinklinio turnyre laimėjo komanda „Fakelas“, II v. užėmė „Adrenalinas“, III v. laimėtoja – „Smogikų“ komanda, IV v. liko „Mėsmalė“. Naudingiausiais komandų žaidėjais pripažinti: Aistis Miežetis („Fakelas“), Tomas Liekis („Adrenalinas“), Martynas Daškevičius („Smogikai“), Deividas Sendrevičius („Mėsmalė“).