Ar pritariate, kad centrinis Kretingos miesto stadionas būtų pavadintas Šaulių stadionu?

„Minijos“ pergalė prieš lygos lyderius

• Audronė PUIŠIENĖ
  • 2023-08-29
Laimėjimo nuotaikos rungtynėms pasibaigus.

Lietuvos futbolo federacijos (LFF) I lygoje rungtyniaujanti Kretingos „Minija“, treniruojama Thiago Bomfim Oliveira da Silva, stebint per 600 žiūrovų Kretingos miesto stadione 1:0 nugalėjo Vilniaus „TransINVEST“ – turnyrinės lentelės lyderį, kuriam tai buvo vos ne pirmosios rungtynės be įvarčių. Įvartį į varžovų vartus 44-ą minutę pasiuntė legionierius iš Japonijos Hirochi Miyazawa.

Turnyrinės lentelės viršuje stovintį „TransINVEST“ Kretingos „Minija“ įveikė turėdama išankstinį planą nieko nekeisti – žaisti kaip ir iki šiol. „Tiesiog aktyviai taikėme taktiką spausti varžovą, nes priešingu atveju atsitraukti prieš tokį varžovą būtų buvę lygu pralaimėjimui.

Nepamainomasis „Minijos“ vartininkas Amir’as Ahalarov’as

Stiprus varžovas labai greitai pajaučia, ir, jeigu tik atiduosi jam kamuolio kontrolę, jis būtinai tuo pasinaudos“, – varžybų niuansus komentavo vyriausiojo trenerio asistentas Martynas Viluckas, akcentavęs, kad I kėlinį kovos tikrai netrūko, o antrą rungtynių dalį minijiečiams apskritai pavyko varžovą išmušti iš vėžių: vilniečiams prie mūsų vartų nepavyko sukurti pavojingesnių momentų, atakos strigo, o jeigu kas ir vyko, sėkmingai varžovų gąsdinimus pavyko atremti „Minijos“ vartininkui Amir’ui Ahalarov’ui.

Dalį II kėlinio varžovams teko žaisti mažuma, kas šiek tiek mūsiškiams palengvino žaidimą. Nors „Minijos“ futbolininkai ir bandė sukurti pavojingesnius momentus prie varžovų vartų, realizuoti progų nepavyko. „Tačiau mums pavyko išlaikyti pirmą kėlinį pasiektą rezultatą“, – M. Viluckas pasidžiaugė, kad Kretingos stadiono tribūnos vis pilnėja ir nė vienos LFF I lygos rungtynės negali pasidžiaugti tokia futbolo aistruolių gausa.

„Minija“: Amir’as Ahalarov’as, Tokiya Hirosawa, Mantas Gedutis, Deividas Pipiras, Hiroshi Miyazawa (44’), Takuya Fushimi, Valdas Jašmontas, Ernestas Mockus, Deividas Šiuša, Wilson Conceicao, Vilius Kazlauskas. Po keitimo: Lukas Gujis, Aronas Zakarauskas, Robertas Rimutis, Germanas Vaniuchinas.

Po 20 turo rungtynių Kretingos „Minija“ su 36 taškais tarp 16-os komandų pakilo į III turnyrinės lentelės poziciją.