Pajūrio naujienos
Help
2024 Birželis
Pi 3101724
An 4111825
Tr 5121926
Ke 6132027
Pe 7142128
Še18152229
Se29162330
Apklausa

Ar domitės dabar pristatoma mero ir Tarybos 2023 m. ataskaita?

Taip
Ne
Neturiu nuomonės
Komentarų topas

Dvi kretingiškės nubaustos už triukšmą

  • Irena ŠEŠKEVIČIENĖ
  • Teisėtvarka
  • 2006-04-28

Kretingos savivaldybės administracinė komisija šią savaitę dviem kretingiškėms – Vaidai Ronkytei ir Loretai Serapinienei - skyrė baudas už triukšmą, trukdžiusį kaimynams, savo namuose. V.Ronkytė nubausta 100 Lt, o L.Serapinienė – 40 Lt dydžio baudomis.

Nederamu V.Ronkytės poelgiu piktinosi kaimynė Vanda Narmontaitė. Abi moterys gyvena Savivaldybės nuomojamame Savanorių gatvės 59 – ajame name, kur butus yra gavę tremtiniai, socialiai remtini asmenys bei iš savininkams grąžintų namų iškeldinti žmonės. V.Narmontaitė gyvena aukštu žemiau už V.Ronkytę.

Balandžio 5 dieną, apie vidurnaktį, iš V.Ronkytės buto garsiai sklido muzika. Neapsikentusi triukšmo, V.Narmontaitė iškvietė policiją. Moteris tvirtino, jog triukšmas V.Ronkytės bute kartojasi dažnai, ji negalinti užmigti, o rytojaus dieną abu su sūnumi esantys nedarbingi. Atvykę pareigūnai patvirtino faktą, kad tranki muzika sklinda namo laiptinėje. „Ar gali trukdyti muzika?“ – stebėjosi V.Ronkytė per komisijos posėdį, teisindamasi, kad muziką garsiai leidęs iš armijos grįžęs brolis. Ji tuo tarpu miegojusi, o atvykus policijai įsijungusi į pokalbį. Komisijos nariai jai priminė, kad įstatymiškai viešosios tvarkos trikdyti negalima nuo 22 iki 6 val.

V.Ronkytė už analogišką pažeidimą baudžiama jau antrąkart. Pirmąkart praėjusių metų spalį moteris atsipirko 20 Lt bauda. Kadangi ji nenori suprasti savo nederamo poelgio, komisija šįkart jai skyrė penkiskart didesnę baudą.

Loreta Serapinienė, gyvenanti Kretingsodžio kaime, Sodžiaus g. 13 name, buvo traukiama baudžiamojon atsakomybėn už tai, kad kovo 30 dieną savo namuose garsiai šūkavo ir savo veiksmais trukdė kaimynų ramybę.

„L.Serapinienės namuose nuolat girtaujama. Ją muša ir terorizuoja sugyventinis, o ji cypia ir rėkia. Dienomis prie triukšmo esame pripratę, tačiau naktimis tai tampa nebepakeliama“, - tvirtino policiją iškvietusi tame pačiame name gyvenanti moteris.

„Nėra nieko baisaus. Gavau tąsyk nuo savo žmogaus. Jei man skauda, kaip aš nerėksiu“, - su kaimyne nesutiko L.Serapinienė.

Savivaldybės administracinė komisija L.Serapinienę nubaudė 40 Lt bauda. Jai pritaikyta lengvinanti aplinkybė, nes moteris yra neįgali.


Visos teisės saugomos. © 2006-2017 UAB 'Pajūrio naujienos'. Atsakomybės apribojimas. pingvinas