Tauragėje įvyko Lietuvos moksleivių olimpinio festivalio badmintono finalinės varžybos. Kretingos rajonui atstovavo Pranciškonų gimnazijos vaikinų komanda - Edgaras Slušnys, Edvinas Jakubauskas, Martynas Gaidjurgis (vadovas Arnoldas Slušnys) bei Darbėnų vidurinės mokyklos merginų komanda - Daina Kairytė, Lauryna Šidlauskaitė (vadovas Rolandas Juknevičius).

Geriausi rajono badmintono žaidėjai ir jų vadovai (iš kairės): Daina Kairytė, Rolandas Juknevičius, Lauryna Šidlauskaitė, Edvinas Jakubauskas, Edgaras Slušnys, Martynas Gaidjurgis, Arnoldas Slušnys.
Šiemet mūsų badmintonininkai demonstruoja gerą žaidimą, tad nieko nuostabaus, kad abi Kretingos rajono komandos pelnė prizines vietas. Vaikinų grupėje triumfavo Pranciškonų gimnazijos badmintonininkai.

Merginų grupėje darbėniškės iškovojo antrąją vietą. Nugalėtojų laurus nuskynė Kauno “Aušros” gimnazijos merginos.

Kretingos rajonui badmintonininkai pelnė net 230 įskaitinių taškų - daugiausia iš visų miestų ir rajonų komandų. Be badmintonininkų Lietuvos moksleivių olimpinio festivalio varžybose prizinę vietą iškovojo Jurgio Pabrėžos gimnazijos gimnastės.