Pajūrio naujienos
Help
2023 Birželis
Pi 5121926
An 6132027
Tr 7142128
Ke18152229
Pe29162330
Še3101724
Se4111825
Apklausa

Ar žinote, kad Kretinga senesnė už Vilnių ir Kauną?

Taip
Ne
Neturiu nuomonės
Komentarų topas

Lietuvos socialdemokratų partijos Kretingos skyrius naują skyriaus valdžią dvejų metų kadencijai buvo išsirinkęs balandžio 17 d. įvykusiame visuotiniame skyriaus narių susirinkime, tačiau partijos centrinė valdžia gavo skundą, kad rinkimai buvo neteisėti, nes nebuvo kvorumo. Skyrius rinkimus pakartojo gegužės 16 d., šį antradienį, ir paliko tą pačią skyriaus valdžią. Antrąkart pirmininke išrinko Violetą Turauskaitę, pavaduotojais – Jolantą Gedvilaitę, Steponą Baltuonį ir Evaldą Rumbutį. Sumažėjo tik skyriaus taryba nuo 22 narių iki 21-o.

Socialdemokratų Kretingos skyrius šiandieną turi 119 narių, kai prieš porą metų jų buvo 140. Praėjusios kadencijos Kretingos rajono savivaldybės taryboje socialdemokratai po rinkimų turėjo 5 vietas, kadencijai įsibėgėjus ir sugrįžus Konstantinui Skierui jų frakcija išaugo iki šešių narių, tačiau kadencijos pabaigoje frakciją taryboje ir socialdemokratų partiją paliko Tomas Abelkis. Paskutiniai Savivaldybės tarybos rinkimai socialdemokratams sėkmingi nebuvo – rinkėjai jiems davė tik 3 tarybos nario mandatus.

„Dirbsime, gilinsimės į visas rajono ir kiekvieno gyventojo problemas, kad galėtume teikti tinkamus jų sprendimo projektus tiek Savivaldybei, tiek Seimui, Vyriausybei. Stiprinsime skyriaus narių vienybę“, – žadėjo V. Turauskaitė, kartu su bendrapartiečiais Steponu Baltuoniu ir Egidijumi Viskontu dirbanti Kretingos rajono savivaldybės taryboje, priklausanti jos opozicijai.

„P. n.“ informacija


Visos teisės saugomos. © 2006-2017 UAB 'Pajūrio naujienos'. Atsakomybės apribojimas. pingvinas