Pajūrio naujienos
Help
2023 Birželis
Pi 5121926
An 6132027
Tr 7142128
Ke18152229
Pe29162330
Še3101724
Se4111825
Apklausa

Ar žinote, kad Kretinga senesnė už Vilnių ir Kauną?

Taip
Ne
Neturiu nuomonės
Komentarų topas
Kretingos sporto mokyklos berniukai, treniruojami Arimanto Mikaločiaus, dalyvavo Vidurio Lietuvos vaikų krepšinio lygoje, kur pateko į geriausiųjų ketvertą.

Šį, 2022–2023 metų, sezoną Kretingos sporto mokyklos gimusių 2013 m. berniukų komanda, treniruojama Arimanto Mikaločiaus, dalyvavo Vidurio Lietuvos vaikų krepšinio lygoje, kurioje varžėsi 8 komandos.

Mūsų komanda, iškovojo 5 pergales ir patyrusi du pralaimėjimus, pateko į Didžiosios taurės finalą Raseiniuose. Prieš tai sezono turai įvyko: I – Kretingoje, II – Joniškyje ir III etapas Tauragėje.

Paskutiniame, finaliniame, ture Raseiniuose Kretingos sporto mokyklos vaikinams nepavyko laimėti prizinės vietos: pusfinalyje jie pralaimėjo Joniškio krepšininkams, o kovą dėl III v. – Tauragės bendraamžiams. Tad mūsiškių komandai paguodos medaliai ir galutinėje rikiuotėje tarp 8-ių komandų užimta IV v.

Kamuolio metimo konkurso nugalėtojas Kristupas Jagminas (kairėje) ir finalo geriausias komandos žaidėjas Kajus Einikis

Geriausiu finalinės dienos žaidėju Kretingos sporto mokyklos komandoje pripažintas Kajus Einikis, o kamuolio metimo konkurso nugalėtoju tapo Kristupas Jagminas.

Komentuodamas savo auklėtinių pasirodymą, treneris Arimantas Mikaločius sakė: „Sezonas tikrai neblogas – iškovojome 5 pergales ir patekome tarp 4-ių stipriausių komandų. Finaliniame etape neturėjome Benedikto Pivoro ir Arno Viskonto, kurie šį sezoną buvo komandos lyderiai puolime. Tad finale kitiems vaikinams teko imtis iniciatyvos ir po geros kovos iškovoti paguodos medalius. Oficialius čempionatas vaikinų laukia tik po dvejų metų, bet jau kiekvienose rungtynėse bandome įgyti kuo didesnės žaidybinės patirties, gerinti žaidimą. Džiaugiuosi vaikų tėvais, kurie prisidėjo, kad galėtume dalyvauti šitame čempionate. Dirbsime toliau, kad rezultatai būtų dar geresni.“

Treneris patikslino: kad nebūtų slopinama vaikų motyvacija stengtis dėl kiekvieno taško aikštėje, rezultatai buvo fiksuojami tik kaip iškovota pergalė arba pralaimėjimas.

„P. n.“ informacija


Visos teisės saugomos. © 2006-2017 UAB 'Pajūrio naujienos'. Atsakomybės apribojimas. pingvinas