Pajūrio naujienos
Help
2024 Balandis
Pi18152229
An29162330
Tr3101724
Ke4111825
Pe5121926
Še6132027
Se7142128
Apklausa

Ar verta uždrausti azartinių lošimų reklamą?

Taip
Ne
Neturiu nuomonės
Komentarų topas

Kretingos sporto mokyklos krepšinio treneris „Kretingos“ vyrų rinktinės, antrą sezoną žaidusios Nacionalinėje krepšinio lygoje, treneris Arimantas Mikaločius nuo liepos 1 d. iki rugpjūčio 13 d. dirbs Lietuvos rinktinės U-16 vyriausiojo trenerio Tomo Urbelionio asistentu. Jaunuolių rinktinė rengsis ir dalyvaus Europos krepšinio čempionate.

„Formuodamas savo, trenerio, štabą Tomas pats mane susirado ir pasiūlė padirbėti jo asistentu. Jis mane stebėjo ir matė, kaip dirbu su tais pačiais metais gimusiais vaikinais. Man tai – didelis įvertinimas, – teigė A. Mikaločius, tuo pačiu pripažindamas, kad laukia nelengvas darbas, ypač po intensyvaus sezono su vyrų rinktine. – Galiu dirbti daug darbų – pradedant nuo individualių treniruočių iki jų planavimo. Manau, kad mano stiprioji pusė yra universalumas.“

Tuo pačiu jis neabejojo, kad tai bus išskirtinė galimybė pasisemti trenerio darbo patirties, kuri pravers tiesioginiame darbe Kretingos sporto mokykloje.

„Jaunuolių rinktinei keliamas tikslas Europos krepšinio čempionate užimti I–V vietas, kas sudarytų galimybę dar kitais metais dalyvauti Pasaulio krepšinio čempionate“, – sakė A. Mikaločius.

Jis perdavė ir dar vieną gerą žinią: jo auklėtinis šešiolikmetis Tautvydas Rudys dalyvauja atrankoje į rinktinę. Birželio 6 d. bus atrinkti 16-a krepšininkų iš 30 pakviestų dalyvauti peržiūroje.

„Vien tai, kad Tautvydas pateko į 30-tuką, jau motyvuoja. Jis žino, kad yra matomas, kad yra galimybių būti pastebėtam tikrai konkurencingame krepšinio pasaulyje. Nepavyks šiemet, pavyks kitąmet – svarbiausia yra siekti užsibrėžto tikslo“, – kalbėjo treneris.

„P. n.“ informacija


Visos teisės saugomos. © 2006-2017 UAB 'Pajūrio naujienos'. Atsakomybės apribojimas. pingvinas