Pajūrio naujienos
Help
2024 Balandis
Pi18152229
An29162330
Tr3101724
Ke4111825
Pe5121926
Še6132027
Se7142128
Apklausa

Ar verta uždrausti azartinių lošimų reklamą?

Taip
Ne
Neturiu nuomonės
Komentarų topas

Kurį laiką Kretingos rajono jaunimo nevyriausybinių organizacijų asociacijos „Apskritasis stalas“ veikla buvo kiek prigesusi, tačiau, jaunuoliams parodžius iniciatyvą, šiuo metu bandoma suburti naują komandą.

„Ilgą laiką nebuvo lyderių, kurie norėtų prisiimti atsakomybę ir pabandyti jaunuolis sukviesti bendram tikslui“, – kodėl veikla nebuvo aktyvi, paaiškino Kretingos rajono savivaldybės jaunimo reikalų koordinatorė Inga Biliūnaitė–Rušinskė.

Burti komandą kartu su koordinatore pasišovė Vilniaus universiteto Tarptautinių santykių ir politikos mokslų institute politikos mokslus studijuojantis kretingiškis Tomas Perkumas: „Priėmiau šį pasiūlymą ir tuo pačiu metu išbandymą, nes man atrodo svarbu, kad miesto jaunimas būtų atstovaujamas ir jų balsas – išgirstas. Taip pat man įdomu ir, manau, naudinga prisidėti prie jaunimo politikos puoselėjimo.“

„Apskritasis stalas“, Tomo teigimu, gali vienyti jaunimą ir jaunimo organizacijas, kurti stiprią bendruomenę. Taip pat jos nariai organizuoja įvairius renginius, iniciatyvas, kas gali padidinti jaunimo užimtumą, skatinti jo politinį raštingumą. „Apskritasis stalas“ atstovauja jaunimui savivaldos jaunimo reikalų taryboje, svarbu, kad jaunimo balsas būtų išgirstas ir savivaldoje“, – atkreipė dėmesį jis.

T. Perkumas jau yra apsvarstęs ir galimas organizacijos veiklas. „Minčių, ką būtų galima nuveikti, jau turiu, bet dabar pirmasis ir pagrindinis darbas yra suburti komandą ir mąstyti kartu su ja, ką galėtume suorganizuoti, dirbti. Naujoji „Apskritojo stalo“ komanda sieks įtraukti kuo daugiau jaunimo į įvairius renginius, diskusijas“, – teigė Tomas.

Jaunuolius dalyvauti „Apskritojo stalo“ veikloje kviečia ir I. Biliūnaitė-Rušinskė: „Kretingos rajono jaunimo nevyriausybinė organizacija „Apskritas stalas“ stiprina komandą ir ieško aktyvių rajono jaunuolių, kurie norėtų prisidėti prie organizacijos veiklos – organizuojant renginius, diskusijas, sprendžiant iškilusias problemas, turi idėjų, pasiūlymų, ko reikia mūsų rajono jaunimui.“

„Kuprinės“ informacija


Visos teisės saugomos. © 2006-2017 UAB 'Pajūrio naujienos'. Atsakomybės apribojimas. pingvinas