Pajūrio naujienos
Help
2024 Gegužė
Pi 6132027
An 7142128
Tr18152229
Ke29162330
Pe310172431
Še4111825
Se5121926
Apklausa

Ar gerai laistomos rajono žvyruotos gatvės?

Taip
Ne
Neturiu nuomonės
Komentarų topas

Bronius Valius:

– Žinau, kad prieš dvi dienas Aurimas Valujavičius, pradėjęs žygį Ispanijoje, per 4 mėnesius įveikė Atlantą. Tiesą sakant, ne nuolat tesekiau jo kelionę. Bet suprantu, kad jo odisėja prilygsta žygdarbiui. Ar įkvėpė mane siekti svajonės? Tai būdinga jaunesniems žmonėms, galėčiau jį kaip pavyzdį rodyti savo anūkams Saulei ir Benediktui. Pagal amžių aš pats jau esu atsargesnis, o ir plaukti temoku tik „šuniuku“ (juokėsi).

Evaldas Balsys:

– Sekdavau Aurimo kelionę. Jis – mūsų tautos pasididžiavimas: trečias žmogus pasaulyje ir pirmasis lietuvis, irklais įveikęs Atlantą. Jis tarytum atkartojo Dariaus ir Girėno skrydį, tik pasirinko dar drąsesnį variantą. Dideli žygiai prasideda nuo mažų žingsnelių. Mane stipriai įkvėpė šis pasaulinio masto įvykis. Aš mėgstu važinėti dviračiu, ilgiausią distanciją kol kas įveikiau nuo Kretingos iki Klaipėdos, o dabar turiu svajonę pervažiuoti Lietuvą iš vieno jos galo iki kito.

Neringa Savickienė:

– Aurimas žygio pabaigoje labai gražiai palinkėjo: siekite savo svajonės, įveikite savąjį Atlantą. Labai graži mintis, kaip ir jo drąsus poelgis. Tokie žmonės, kaip jis, garsina Lietuvą pasaulyje. Mane jie žavi savo drąsa, pasiryžimu, siekiais. Stebėjau ir iš Paryžiaus dviračiu Vilnių pasiekti pasiryžusio Igno Lelio kelionę. Jie įkvepia siekti tikslų, svajonių, nes niekas už mus mūsų svajonių nepasieks.

Vilius Barzdys:

– Žinau, kad Aurimas Valujavičius jau pasiekė kitą krantą. Šaunu. Jis vėl iškėlė Lietuvą į pasaulio aukštumas, sužadino tautinį pasididžiavimą, kaip kažkada krepšinyje „Žalgiris“, vėliau Rūta Meilutytė. Aš pats kažkokių iššūkių sau nekeliu, bet savo vaikams rodysiu kaip pavyzdį: va, žiūrėkite, labai sunku, bet sunkumus galima įveikti ir pasiekti užsibrėžtą tikslą.

Kalbino Irena ŠEŠKEVIČIENĖ, fotografavo Rita NAGIENĖ


Visos teisės saugomos. © 2006-2017 UAB 'Pajūrio naujienos'. Atsakomybės apribojimas. pingvinas