Pajūrio naujienos
Help
2024 Gegužė
Pi 6132027
An 7142128
Tr18152229
Ke29162330
Pe310172431
Še4111825
Se5121926
Apklausa

Ar reikėjo Kretingai BOLT paspirtukų?

Taip
Ne
Neturiu nuomonės
Komentarų topas
Kartenos mokyklos-daugiafunkcio centro ketvirtokė Elija Viršilaitė respublikiniame lietuvių kalbos diktanto konkurse ,,Rašau diktantą 2023“, kuris įvyko Jonavoje, užėmė I vietą.

Kartenos mokyklos-daugiafunkcio centro ketvirtokė Elija Viršilaitė respublikiniame lietuvių kalbos diktanto konkurse „Rašau diktantą 2023“ tarp ketvirtų klasių mokinių užėmė I vietą. Konkursui mokinę parengė pradinių klasių mokytoja Virgina Domarkienė.

Konkurso tikslas – stiprinti pradinukų gimtosios kalbos taisyklingo rašymo įgūdžius, puoselėti domėjimąsi ir pasididžiavimą savo gimtąja kalba, sudaryti sąlygas gabių mokinių saviraiškai.

Prieš respublikinį konkursą Elija dalyvavo rajoniniame konkurse „Raštingiausias pradinukas“, kuriame varžėsi 45 dalyviai iš įvairių miesto ir rajono mokyklų. Jame E. Viršilaitė taip pat užėmė I vietą. „Po to mokykla gavo kvietimą dalyvauti respublikiniame konkurse. Kadangi Elija rajone pasirodė geriausiai, pasikalbėję su jos tėvais, ar šie galės ją nuvežti į Jonavą, kur vyko konkursas, nutarėme mokinei suteikti galimybę pasivaržyti šalies lygiu“, – kalbėjo V. Domarkienė.

Kaip ir rajoniniam, taip ir respublikiniam konkursui pradinių klasių mokytoja su mokine rengėsi intensyviai. „Rašėme diktantus. Daug padirbėjome rajoniniam konkursui, todėl respublikiniam konkursui reikėjo tik pagilinti įgūdžius“, – sakė mokytoja.

V. Domarkienės teigimu, tokie konkursai padeda mokiniui pasitikrinti savo turimas žinias, tobulėti: „Aš pažįstu savo mokinę. Ji gerai rašo, iš esmės nedaro jokių klaidų, rašo savo kūrybos tekstus. Todėl norėjau, kad ji save pasitikrintų respublikos mastu ir įsitikintų savo gebėjimais.“

Elijos tėvai taip pat džiaugėsi dukters laimėjimu. „Mes ją palaikėme ir stengiamės, kad duktė galėtų dalyvauti konkurse. Teko ją vežti ir į Jonavą, dėl to teko koreguoti ir darbo grafikus“, – sakė Pranas Viršilas.

„P. n.“ informacija


Visos teisės saugomos. © 2006-2017 UAB 'Pajūrio naujienos'. Atsakomybės apribojimas. pingvinas