Pajūrio naujienos
Help
2024 Liepa
Pi18152229
An29162330
Tr310172431
Ke4111825
Pe5121926
Še6132027
Se7142128
Apklausa

Klaipėdos regione pasirodė netikrų pinigų: ar sugebėtumėte juos atskirti?

Taip
Ne
Neturiu nuomonės
Komentarų topas

Judita Varkojienė:

– Norėtųsi daug ko: Kretingos miesto centre gatvės jau tvarkingos, bet Topolių akligatvyje šaligatvis išsiklaipęs, žiūri, kad neišsisuktum kojos. Dar norėtųsi, kad naujoji valdžia labiau kreiptų dėmesį į miesto beglobius gyvūnus. Juk ir prevencijos programų esmė tokia: pagauna gyvūną, sterilizuoja jį ir paleidžia į savo gimtas vietas. Tačiau paleistais nėra kam rūpintis, bandau tai daryti aš, bet susilaukiu aplinkos priešiškumo.

Vidmantas Alseika iš Klibių:

– Žinote, aš nieko nesitikiu. Anksčiau daug galvodavau, laukdavau, kad gyvenimas pasikeistų į gera, bet dabar nebelaukiu. Valdžia sau, o aš – sau. Turiu savų rūpesčių, savų norų, bet jie yra mano ir aš pats turiu su jais susitvarkyti.

Dominykas iš Palangos:

– Atvykome trumpam į Kretingą, tad nelabai ir težinau kretingiškių norus ir lūkesčius. Aš, kaip jaunimo atstovas, drąsiai sakau, kad Palangoje mums, jauniems žmonėms, nieko netrūksta: yra dviračių takai, baseinas, krepšinio ir futbolo aikštelės – valdžia tuo jau pasirūpino. Na, gal norėtųsi, kad atsirastų „McDonaldo“ restoranas.

Remigijus Paplauskas:

– Esu gamtos žmogus: daug laiko praleidžiu miške, grybaudamas ir uogaudamas, o ir šiaip mėgstu vaikštinėti. Man labiausiai skauda dėl klimato atšilimo – mūsų lietaus krašte jau ima trūkti vandens, dėl to kenčia augmenija ir gyvūnija. Bet klimato kaitos problemos rajono valdžia neišspręs. Tad ko norėčiau tikėtis, vis vien negausiu, – varlė prieš jautį gi nepapūs.

Kalbino Irena ŠEŠKEVIČIENĖ, fotografavo Rita NAGIENĖ


Visos teisės saugomos. © 2006-2017 UAB 'Pajūrio naujienos'. Atsakomybės apribojimas. pingvinas