Ar verta uždrausti azartinių lošimų reklamą?

Rajono senjorų salės futbolo pirmenybėse baigėsi I etapo rungtynės, po kurių paaiškėjo, kurios komandos tęs tolimesnę kovą dėl pirmenybių apdovanojimų.

Penktas turas prasidėjo HBH ir „Danės perlo“ dvikova. Abi komandos jau buvo užsitikrinusios vietą pusfinalyje. Tad šios rungtynės sprendė, kuri komanda užims aukštesnę vietą. HBH komanda buvo surinkusi 9 taškus, varžovai – 6. Rungtynes smagiau pradėjo lyderiai. Jau 2-ą min. Stasys Brazauskas pelnė įvartį ir HBH ekipa pirmauja 1:0. Tačiau tai buvo viskas, ką pasiekė HBH – jau 4-ą min. rezultatas tapo lygus – 1:1. Po minutės, suklydus vartininkui, priekyje jau „Danės perlo“ komanda – 2:1. Iki kėlinio pabaigos „Danės perlo“ futbolininkai pelnė dar tris įvarčius ir kėlinį baigė 5:1. Antro kėlinio pradžioje sėkmė lydėjo „Danės perlo“ senjorus – 30-ą min. rezultatas triuškinamas – 6:1. 34-ą min. rezultatyviausias pirmenybių žaidėjas S. Brazauskas sušvelnino skirtumą – 2:6. Viltį sužadino Mindaugo Alksnio du įvarčiai 39-ą ir 41-ą minutėmis– 4:6. Kova paaštrėjo ir įnešė nerimo komandų veiksmuose: 45-ą min. Nerijus Šliogeris gražiai sužaidė atakos smaigalyje ir atitolino HBH viltis.

„Danės perlas“ pirmauja 7:4. Tiesa, 47-ą min. HBH komanda dar sušvelnino rezultatą – 5:7, bet tai buvo viskas, ką jie galėjo. „Danės perlas“ iškovojo 9-ą tašką ir po pirmo etapo užėmė I v. HBH liko antra – 9 taškai. Savo varžovus pusfinalyje jos sužinojo po antrųjų turo rungtynių, kur susitiko „Topoliai“ ir „Slėnis“. Kad žaistų pusfinalyje, „Topoliams“ pakako lygiųjų, „Slėnį“ tenkino tik pergalė. Rungtynių svarbą jautė abi komandos, skyrusios didelį dėmesį gynybai. Tad nenuostabu, kad I kėlinys baigėsi 0:0. Antras kėlinys prasidėjo aktyviau ir 27-ą min. greitą ataką užbaigė Juozas Kaliniauskas, išvesdamas „Topolius“ pirmyn – 1:0. „Slėnis“ atsakė sėkmingu išpuoliu ir 33-ą min. išlygino santykį – 1:1. Tačiau tolimesnė rungtynių eiga buvo sėkmingesnė „Topolių“ komandai: 38-ą, 46-ą, 49-ą minutėmis pelnyti įvarčiai leido tolimesnę kovą dėl medalių tęsti „Topolių“ futbolininkams, pasiekusiems įtikinamą pergalę 4:1. Tad pusfinalyje susitiks I v. laimėtojas „Danės perlas“ su IV v. užėmusia „Palangos“ komanda. Antroje vietoje likusi HBH susitiks su III v. užėmusia „Topolių“ komanda.

Rezultatyviausiu ir toliau lieka HBH žaidėjas S.Brazauskas, įmušęs 11 įvarčių. 8 įvarčius mušė „Danės perlo“ atakų lyderis Darius Grigaitis. Po 6 įvarčius pelnė Nerijus Šliogeris („Danės perlas“) ir Mindaugas Alksnys („HBH“).