Rajono senjorų salės futbolo pirmenybių II turą įsitraukė penkta dalyvė – HBH komanda. Ji susitiko su I turą nesėkmę patyrusia „Slėnio“ ekipa. Rungtynes geriau pradėjo HBH, – jau 5-ą min. pirma vožusi 2:0. „Slėnis“ stengėsi palaikyti žaidimo tempą ir 9-ą minutę pelnė įvartį – 1:2. Tačiau kėlinio pabaiga priklausė HBH žaidėjams: 16-ą ir 21-ą min. jie įtvirtino savo persvarą 4:1. Po pertraukos „Slėnis“ stengėsi lengvai nepasiduoti ir 34-ą min. priartėjo prie varžovų per vieną įvartį – 3:4. Rungtynių įtampa kaip mat išaugo. „Slėnis“ dėjo dideles pastangas išlyginti rezultatą ir pražiopsojo du varžovų išpuolius: 39-ą min. antrą įvartį rungtynėse pelnė Mindaugas Alksnys, o 46-ą min. Giedrius Kubilius iššoko vienas prieš vartininką ir padidino persvarą iki 6:3. Priešpaskutinę rungtynių minutę „Slėnis“ sugebėjo sušvelninti skirtumą – 4:6. Tai buvo antroji „Slėnio“ nesėkmė ir jis vienintelis lieka be taškų.

Antrose rungtynėse rungtyniavo „Palanga“ ir „Topoliai“. Dėl darbų „Topolių“ komanda pradėjo žaisti penkiese, varžovai – vienuolika žaidėjų. Nors „Topoliai“ neturėjo keitimo iki pat II kėlinio vidurio, jie sėkmingai pradėjo rungtynes. Pirmą įvartį „Topoliai“ įmušė 9-ą min., o 14-ą min. „Topolių“ žaidėjas Andrius Burovas puikiai realizavo 6 m baudinį – 2:0. Po grubios gynėjo klaidos 15-ą min. rezultatas buvo 1:2, o „Palangos“ komanda surengė ir varžovų vartų šturmą. Tačiau „Topolių“ futbolininkai didvyriškai gynėsi, rengė pavojingas kontratakas. Per vieną minutę jie sugebėjo vėl atsiplėšti trijų įvarčių skirtumų – 4:1. Taip ir baigėsi I kėlinys. Antrą kėlinį „Palangos“ atakos vėl liejosi viena po kitos. Ir 29-ą min. Alfredas Kairys tolimu smūgiu sušvelnino skirtumą – 2:4, bet tai buvo viskas, ką sugebėjo „Palangos“ futbolininkai. 43-ią ir 45-ą min. „Topolių“ komandos surengtos greitos atakos baigėsi įvarčiais, atnešusiais pergalę 6:2. Keturios komandos – „Danės perlas“, HBH, „Topoliai“, „Palanga“ – yra surinkusios po 3 taškus. Rezultatyviausi po dviejų turų Rikantas Ramanauskas („Slėnis“) – 4 įv. ir Nerijus Šliogeris („Danės perlas“) – 3 įv.

Rungtynių rezultatai: HBH – „Slėnis“ – 6:4 (4:1; Stasys Brazauskas, Mindaugas Alksnys – po 2, Darius Radavičius, Giedrius Kubilius – po 1; Nerijus Kniukšta, Vytautas Baltmiškis, Rikantas Ramanauskas – po 1); „Topoliai“ – „Palanga“ – 6:2 (4:1; Andrius Burovas, Mindaugas Vaičiulis – po 2, Darius Tiškus, Maksim Melechin – po 1; Egidijus Šakys – 1, Alfredas Kairys – po 1).

Kretingos rajono veteranų pirmenybės. Pirmajame pusfinalyje susitiko Salantų „Granitas“ (II v.) su SK „Granitas-Sanpola Baltija“ (III v.) – sužaidus pusę rungtynių rezultatas dar buvo lygus 38:38, bet po pertraukos daug sėkmingiau puolime žaidę salantiškiai įrodė savo pranašumą 85:65 ir beveik pasiekė finalą (Andrius Dagelis ir Alvydas Grikpėdis – po 18 tšk., Donatas Jonikas – 15; Tomas Račkus – 16, Justinas Jodkonis – 10).

Antrajame pusfinalyje susitiko reguliariojo sezono nugalėtojai „Urbovita“ ir „Virusas“ (V v.), nors daugelis prognozavo svečiams iš Kretingalės lengvą pergalę, varžovai puikiai laikėsi pirmuosius du kėlinius ir atsiliko tik 6 taškais (42:36), bet po pertraukos pelnė mažiau taškų negu „Urbovita“ surinko vien per III kėlinį ir pralaimėjo 61:87. Tad didžiajame finale susitiks tos pačios dvi komandos kaip ir pernai. Nugalėtojų komandai Egidijus Butvydas pelnė 20, Mindaugas Naudžiūnas ir Arvydas Urbonas pridėjo po 14; „Viruso“ komandoje Remigijaus Turskio sąskaitoje 19, Donato Jurgučio – 14.

Didžiojoje taurėje prasidės atkrintamosios varžybos. A pogrupyje be pergalių buvusi „Kretingos SM“ 82:79 nugalėjo „Skuodo KKSC-Senamiests“, bet pastarasis išsaugojo I v. grupėje. Nugalėtojams Pijus Daukantas ir Eisvydas Petkus pelnė po 18 tšk., svečių komandoje 18 surinko Paulius Mitkus, Tautvydas Vepštas pridėjo 14. B pogrupyje be pralaimėjimų išliko „Urbovita“, 81:71 nugalėjusi „Grūšlaukę“ (Mindaugas Naudžiūnas – 25, Aivaras Jokubaitis – 21; Aurimas Girdenis – 22, Henrikas Lubinas – 18). Kitose grupės rungtynėse „Vydmantai-Granduva“ 86:79 palaužė be pergalių likusius „Baublius“ ir užsitikrino II v. šiame pogrupyje (Mindaugas Reminas – 25, Mantas Aukselis – 17; Arvydas Toliušis – 28, Kristupas Pozingis – 16).

Mažojoje taurėje tęsiasi pogrupio susitikimai. A pogrupyje SK „Darba“ išsaugojo II v., 79:39 sutriuškinęs „West Transit“ (Modestas Galdikas – 19, Laimonas Serapinas – 18; Julius Ambraziūnas – 13, Audrius Macevičius – 8). Pirmą pergalę iškovojo jaunieji SM auklėtiniai, 87:75 nugalėję be pergalių likusius „Atsipūtę“ (Tautvydas Rudys – 34, Deivydas Kazlauskas – 31; Julius Paulauskas – 19, Vilmantas Paulikas – 17). B pogrupyje be kluptelėjimų lieka „Virusas“, 64:60 po atkaklios kovos nugalėjęs „Kurmaičius“ (Remigijus Turskis – 17, Darius Anužis – 16; Julius Jasas – 24, Mantas Bartkus – 14). Pirmą pergalę pasiekė debiutantai „Raguviškiai“, 86:60 nugalėję „Linksmiau“ (Evaldas Šeinius – 24, Donatas Duoblys – 15; Giedrius Petreikis – 19, Zigmas Grigalevičius – 10).