Pajūrio naujienos
Help
2024 Birželis
Pi 3101724
An 4111825
Tr 5121926
Ke 6132027
Pe 7142128
Še18152229
Se29162330
Apklausa

Ar domitės dabar pristatoma mero ir Tarybos 2023 m. ataskaita?

Taip
Ne
Neturiu nuomonės
Komentarų topas
Baldų gamybos įmonės “Medis” savininkas Petras Kurmis (kairėje) Rolandui Paksui parodė pačius naujausius įrengimus, papasakojo apie verslo plėtrą. Per susitikimą R.Paksą lydėjo Liberalų demokratų partijos Kretingos skyriaus pirmininkė Aldona Stasiulaitienė. Į Kretingą su Prezidentu buvo atvykę partijos pirmininko pavaduotojas Evaldas Lementauskas, Seimo nariai Egidijus Klumbys ir Valentinas Mazuronis, bendrapartietis Audrius Butkevičius.

Vakar Kretingoje savo vizitą, kurio esminis tikslas – kretingiškiams suteikti galimybę pasižiūrėti dokumentinį filmą “Visi prieš vieną”, Prezidentas, Lietuvos liberalų demokratų partijos pirmininkas Rolandas Paksas pradėjo nuo susitikimo su baldų gamybos įmonės “Medis” savininkais Dalia ir Petru Kurmiais bei šioje įmonėje dirbančiais žmonėmis.

Kai P.Kurmis R. Paksą ir jį lydėjusius asmenis pasveikino žemaitiškai, R.Paksas jo paprašė ir toliau kalbėti žemaičių tarme. “Visi suprasime”, - sakė R.Paksas, taip pat kalbėjęs mūsų krašto kalba.

R.Paksas domėjosi “Medžio” įmonės gamybos baze, produkcijos realizavimo galimybėmis, kaip rūpinamasi įmonėje dirbančių žmonių kvalifikacija, kiek įmonei kenkia padidėjusi emigracija, ar į šeimos verslą įsilies vaikai.

R.Paksas ir jo kolegos bendrapartiečiai išsakė nuomonę, jog nerimą kelia tai, kad didžioji žiniasklaida kuria opiniją apie R.Pakso ir V.Uspaskich tandemą, kuris atseit yra užsakytas Rusijos specialiųjų tarnybų. Prezidentui, Liberalų demokratų partijos pirmininkui buvo įdomi verslininko P.Kurmio nuomonė šiuo klausimu. “Mes norime kurti savo verslą savo darbu. Nieko niekada gyvenime nesukombinavę, nieko nepavogę, mes norime dirbti ramiai. Kiekvienam – savo gyvenimo linija: kam – verslas, kam – politika”, - kalbėjo P.Kurmis.

“Aš suprantu, jog verslininkui “susidėjus” su politika, vėliau kyla didelių problemų”, - situaciją suprantąs sakė R.Paksas.

Atsidėkodamas už bendravimą ir galimybę susipažinti su įmonės “Medis” veikla, R.Paksas P.Kurmiui įteikė Edmundo Ganusausko knygą “Taikinys Nr. 1” ir žurnalisto Vytauto Matulevičiaus sukurto dokumentinio filmo apie apkaltos procesą “Visi prieš vieną” įrašą. Būtent šio filmo pasižiūrėti vakar Kretingos kultūros centre susirinko pilna salė rajono žmonių.

Filmo Kretingoje demonstravimas – tai 18-oji filmo autoriaus ir jo herojaus išvyka po Lietuvos vietoves per pastarąjį mėnesį. R.Paksas pasidžiaugė, kad žmonės jį ir filmo kūrėją V.Matulevičių pasitinka labai šiltai ir nebijo dalyvauti susitikimuose. “Lietuvoje yra drąsių žmonių”,– sakė R.Paksas, ir teigė tikįs valstybe ir jos žmonėmis.

Prieš filmo sukūrimą R.Paksas važinėjo po Lietuvą ir rengė susitikimus su partijos skyrių pirmininkais, nariais. Vienas tokių vizitų tikslų – identifikuoti konkrečių miestų, rajonų problemas, ir, remiantis jomis, tobulinti partijos programą. Kaip vieną didžiausių rajonų, t.y. periferijų, blogybių R.Paksas įvardino emigraciją - iš periferijos – į Vilnių, iš Vilniaus – į Dubliną ir esamą netolygų lėšų paskirstymą. “Lietuva nėra vien tik Vilnius”, - sakė Prezidentas, libdemų pirmininkas. Jis pripažino, kad dirbant ministru pirmininku jam pritrūko dviejų savaičių, kad būtų panaikintos apskritys, per metus “suryjančios” po 300-400 mln. litų, ir kad būtų įkurti regionai. “Apskritys tik atitolina žmones nuo valdžios”, - įsitikinęs R.Paksas.

Šiuo metu daugiausia savo laiko ir jėgų jis atiduoda dirbdamas Liberalų demokratų partijos pirmininku. Įkūręs dvi bendroves, rūpindamasis šeimos reikalais, R.Paksas neatsisakė ir savo pomėgio pilotuoti lėktuvą bei pasidžiaugė, kad netrukus bus senelis.


Visos teisės saugomos. © 2006-2017 UAB 'Pajūrio naujienos'. Atsakomybės apribojimas. pingvinas