Pe310172431
Še4111825
Se5121926

Ar ketinate savanoriškai registruotis į karo komendantūrą?

Baigėsi rajono vaikų bendrojo lavinimo mokyklų krepšinio pirmenybės. Jose dalyvavo aštuonios komandos, kurios buvo suskirstytos į du pogrupius po keturias komandas.

Jurgio Pabrėžos gimnazijos vaikinų krepšinio komanda – rajono bendrojo lavinimo mokyklų krepšinio varžybų nugalėtoja su savo treneriu Antanu Laureckiu (stovi pirmas iš kairės).

Dėl trečios vietos susitiko Salantų gimnazijos (mokytoja R.Bružienė) ir Darbėnų vidurinės mokyklos (mokytojas A.Dautartas) jaunieji krepšininkai. Po pirmojo kėlinio rezultatu 18:16 pirmavo Darbėnų krepšininkai. Antrajame kėlinyje jiems vėl sekėsi: rezultatas 33:24. Trečiajame kėlinyje salantiškiai bandė vytis varžovus, tačiau ketvirtajame kėlinyje vėl spurtavo Darbėnų jaunieji krepšininkai. Jie rezultatu 66:41 ir šventė pergalę mažajame finale.

“Darbėnų vid.m.” komandai taškus pelnė: Modestas Galdikas - 23, Žilvinas Jokubauskas - 16, Šarūnas Jonušas - 13; “Salantų gimn.” komandai: Aurimas Piluckis - 16, Mantas Kaminskas - 7, Petras Mikutas - 5.

Finale susitiko Jurgio Pabrėžos gimnazijos (mokytojas A.Laureckis) ir Vydmantų vidurinės mokyklos (mokytojas R.Mažionis) jaunieji krepšininkai. Pirmąjį kėlinį sėkmingiau sužaidė Vydmantų krepšininkai, kurie pirmavo 24:15, tačiau antrajame kėlinyje sėkmingiau sužaidė Jurgio Pabrėžos gimnazijos krepšininkai ir po dviejų kėlinių švieslentėje rezultatas jau rodė 37:34 “Jurgio Pabrėžos gimn.” komandos naudai. Po didžiosios pertraukos į aikštelę sugrįžę pabrėžiečiai tik padidino skirtumą ir, nuaidėjus finaliniam teisėjų švilpukui, rezultatas - 94:67 “Jurgio Pabrėžos gimn.” komandos naudai, kuri ir iškovojo pirmąją vietą.

Taškus pelnė: “Jurgio Pabrėžos gimn.” komandai - Paulius Girtavičius - 24, Karolis Katauskas - 21, Domas Budrys - 15; “Vydmantų vid.m.” komandai - Aivaras Bražinskas - 31, Mantas Aukselis - 12, Mantas Jurgutis - 10.