Pajūrio naujienos
Help
2022 Gruodis
Pi 5121926
An 6132027
Tr 7142128
Ke18152229
Pe29162330
Še310172431
Se4111825
Apklausa

Ar prieš senajam Kretingos parkui siūlant suteikti B. Burneikio vardą reikėjo viešos diskusijos?

Taip
Ne
Neturiu nuomonės
Komentarų topas

Kretingos rajono kultūros centro kolektyvas „Pozityvas“, kuriame šoka Kretingos trečiojo amžiaus universiteto studentės ir kuriam vadovauja Tadas Romeika, dalyvavo šokių komandų varžybose „Danės taurė“ Klaipėdoje.

Komandinių šokių kategorijoje varžėsi 14 komandų, tarp kurių kretingiškės pasirodė geriausiai – Kretingai atstovavęs kolektyvas „Pozityvas“ savo pogrupyje iškovojo I vietą.

Tai – ne pirmas „Pozityvo“ startas ir pasirodymas: šis šokių kolektyvas jau trečius metus aktyviai dalyvauja šokių varžybose, įvairaus pobūdžio konkursuose ir nuolat sulaukia itin didelio žiūrovų palaikymo ir gausių ovacijų. Kolektyvui vadovaujantis sportinių šokių vadovas Tadas Romeika įsitikinęs, kad tokia veikla yra ne tik puikus pavyzdys, kaip senjorai gali aktyviai leisti laisvalaikį, bet ir užsiimti itin intensyviu sportu – sportiniais šokiais, kai treniruočių metu tenka sparčiu žingsniu atlikti gana sudėtingus šokių judesius. Sportiniai šokiai – puiki galimybė ne tik pajudėti, bet ir pailsinti kūną nuo slegiančios įtampos, sustiprinti kūno raumenis, ugdyti ištvermę, pagerinti laikyseną. „Man tikrai džiugu matyti besišypsančius ir norinčius tobulėti senjorus, kurie stengiasi įsisavinti naują informaciją ir noriai demonstruoja savo gabumus visiems, kurie susirenka į šokėjų pasirodymus“, – kalbėjo T. Romeika, akcentuodamas, kad net ir per repeticijas šokėjos sulaukia besilankančiųjų Kultūros centre dėmesio, nustebimo ir susižavėjimo žvilgsnių, matant šokančias moteris.

Šokių kolektyvo „Pozityvas“ šokėjos treniruotėse susitinka dukart per savaitę. „Ne tik treniruojamės, bet ir kartu aptariame, kokių šokių moterys norėtų išmokti, kokią muziką pasirinkti konkursams“, – tvirtino sportinių šokių vadovas.

„P. n.“ informacija


Visos teisės saugomos. © 2006-2017 UAB 'Pajūrio naujienos'. Atsakomybės apribojimas. pingvinas